[Zespół / DJ]Dj Gentleman - Profesjonalny Dj - Wodzirej na wesele i nie tylko

Województwo: dolnośląskie
Miasto: Wrocław
k. Oleśnica, Świdnica, Wałbrzych, Kamienna Góra, Zgorzelec, Bolesławiec, Polkowice, Lubin, Głogów, Środa Wielkopolska, Wołów
Kod pocztowy: 54-217
Adres: ---
Telefon: 697 909 772
Fax: ---
Strona www: www.djgentleman.pl
Cena od: 1000zł
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
717

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
 • dolnośląskie

Dj Gentleman - Profesjonalny Dj - Wodzirej na wesele i nie tylko

Witam :)
Nazywam się Piotr i od 17 roku życia pracuję z mikrofonem we Wrocławiu i okolicach. Na początku prowadziłem różnego rodzaju turnieje i zawody sportowe
(Ekonomalia, Bitwa Bramkarska ,Polkąty Streetball).
Łatwość wypowiadania się przez mikrofon pozwoliła mi na zdobycie kolejnych doświadczeń życiowych w postaci prowadzenia imprez firmowych i jubileuszy.

Od 2013 roku jestem również DJ na wesele. Prezentuję muzykę dostosowaną do oczekiwań. Dbam o integrację wszystkich Gości poprzez zabawy i konkursy, w tym również tańce społecznościowe takie jak:
Taniec Belgijski, YMCA, Zumba , Samba, Salsa, Zorba, Macarena i inne.
Dodatkowo jestem instruktorem tańca towarzyskiego, jedenaście lat treningu pozwoliło mi uzyskać najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Z łatwością przychodzi mi ułożenie choreografii do pierwszego tańca, lub przeprowadzenie zajęć tanecznych.

Oferta:

 1. Prowadzenie wesel  –  Oferta weselna obejmuje prowadzenie przyjęcia weselnego do 4 rano.  Doskonała oprawa muzyczna na najwyższej jakości sprzęcie , podstawowe  oświetlenie a także profesjonalne prowadzenie imprezy z wykorzystaniem  gadżetów  , rekwizytów i układów tanecznych  jako instrument integrujący  gości.
 2. Imprezy firmowe - Oferta obejmuje prowadzenie Eventu ,nagłośnienie oraz oświetlenie sali. Możliwość  organizacji imprezy tematycznej z poprowadzeniem zabaw integrujących i  zabaw tanecznych. Organizacja  dodatkowych atrakcji np: pokaz tańca ,pokaz magika, występy artystyczne i wiele innych. (Wystawiam fakturę VAT )
 3. Imprezy okolicznościowe –oferta obejmuję prowadzenie przyjęcia ,nagłośnienie oraz oświetlenie sali. Możliwość przeprowadzenia prezentacji ,ponad to : konkursy, zabawy, lekcje tańca, pokazy.
 4. Studniówki -  W okresie od stycznia do marca prowadzę Studniówki w województwie dolnośląskim. Wszystkie ustalenia prowadzę z wytypowanymi przez Szkołę osobami. Gwarantuję wysoką jakość dźwięku i możliwość poprowadzenia imprezy do 500 osób.


Mój styl prowadzenia imprez można określić jako "elegancką zabawę w nowoczesnych rytmach, z integracją Gości w tle". Jestem gentlemanem zarówno w życiu prywatnym, jak i podczas każdego wieczoru muzycznego. Pomaga mi to w sposób nienachalny sprawić, aby każdy z Gości osobno czuł się tego dnia wyjątkowo.
Więcej informacji udzielam na spotkaniu ,lub drogą mailową.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.
Piotr – Dj Gentleman

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]