[Zespół / DJ]Dj Ostrów Wlkp, Dj na wesele, Dj Krzychna

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
1196

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • wielkopolskie

Dj Ostrów Wlkp, Dj na wesele, Dj Krzychna

Witam serdecznie jako Dj - wodzirej na wesele zapewniam profesjonalną obsługę przyjęć weselnych oraz wszelkich imprez okolicznościowych.

Jako firma Show&Music zawsze dbam o wysoką jakość oferowanych przez siebie usług, indywidualnie podchodząc do każdej Pary Młodej, spełniając poszczególne życzenia oraz prośby dotyczące prowadzenia przyjęcia weselnego przyszłych Małżonków.

Jako Wodzirej na wesele zapewniam niezapomnianą przez długie lata zabawę do białego rana bez ograniczeń godzinowych trwania przyjęcia weselnego. Wodzirej to osoba która przede wszystkim bawi Parę Młodą oraz gości weselnych stosując różnego rodzaju integracje, tańce animacyjne, oraz zabawy na bardzo wysokim poziomie.

Wodzirej to zawsze dobry humor podczas trwania całego wesela, który także udziela się weselnikom, jak również nienaganne zachowanie, wygląd zewnętrzny i wysoka kultura osobista. Jako DJ na wesele oferuję gościom weselnym odpowiednio dobraną i zestawioną muzykę, dopasowaną do aktualnie bawiących się gości weselnych, to również spełnianie życzeń muzycznych weselników, którzy na parkiecie mają czuć się jak "ryby w wodzie".

Para Młoda ma także prawo wyboru części repertuaru muzycznego prezentowanego na ich własnym weselu. Jestem również otwarty na propozycje zabaw, które młodzi nowożeńcy chcieliby mieć poprowadzone podczas trwania ich przyjęcia weselnego. To i wiele więcej oferuję dla wszystkich Par Młodych, które przede wszystkim pragną czuć się dobrze podczas świętowania najważniejszego dnia w ich życiu.

Jako szanujący się wodzirej prowadzę także przyjęcia weselne bezalkoholowe, a także podczas przerw pomiędzy muzyką wcielam się w animatora zabaw dla dzieci, gdzie i w tym czasie goście weselni mogą odrobinę odetchnąć przy stołach, podczas gdy ich pociechy wspaniale się bawią. Serdecznie zapraszam do współpracy na terenie całej Polski i pozdrawiam gorąco przyszłych nowożeńców z wyrazami szacunku wodzirej Krzysztof Kończyński :-)

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]