[Zespół / DJ]Dj Wac Agencja Muzyczno-Rozrywkowa 16 lat doświadczenia www.JedyneWesele.pl

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (1)
Śr. ocena firmy: 5.0
314

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • małopolskie

Jedyne Wesele - zostań gościem na swoim weselu!

Witam serdecznie.
Każde przyjęcie weselne jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Ten dzień ma być dla Państwa szczególny, a moje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wesel, studniówek, imprez okolicznościowych oraz plenerów w tym Państwu na pewno pomoże.

Zapewniam profesjonalną obsługę muzyczno-rozrywkową w której nie ma ograniczeń, wszystko po to by spełniły się Wasze marzenia.

Oferuje bogaty repertuar nagrań począwszy od lat 60-tych, 70-tych, 80-tych po szalone lata 90-te oraz najnowsze hity z list przebojów. Ogrom stylów muzycznych oraz tytułów utworów sprawia, że każdy z gości znajdzie sporo czasu by zaistnieć w tańcu na parkiecie do białego rana. Repertuar oraz ilość konkursów weselnych ustalane są z młodą parą i dobierane tak, aby bawiły gości, a nie nudziły. Dodatkowo przy konkursach i zabawach rozdaje pamiątkowe nagrody i gadżety które po kilku latach z uśmiechem przywrócą wspomnienia.

To co nas wyróżnia od konkurencji to: Profesjonalizm, Doświadczenie I Zadowolenie Klientów.

Sprawdź opinie Młodych Par z prowadzonych wesel (księga gości).

Jeżeli są Państwo zainteresowani proszę o kontakt telefoniczny, mailowy oraz niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawię prezentację z odbytych wesel oraz wyczerpująco odpowiem na każde Państwa pytania.

Andrzej Chlipała – Dj Wac

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Jagna Bartek | 2 kwiecień 2016
  • Ocena: 5
2015-12-26 wesele "Biały Domek" Paniówki

DJ Wac poprowadził bardzo profesjonalnie nasze wesele, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni ! Wyszło naprawdę rewelacyjnie i dlatego czujemy się w obowiązku do złożenia odpowiedniej oceny.
Należy podkreślić, że to DJ Wac dołożył należytej staranności by wszystko było odpowiednio dograne, zadbał o klimat i ciepłą atmosferę, wczuł się w potrzeby gości weselnych w każdej grupie wiekowej i wszyscy naprawdę bardzo fajnie się bawili. Zadbał również o szczegóły, rekwizyty, bo my należeliśmy do tych wyluzowanych młodych. Pomimo, że wesele było na terenie Śląska, przyjechał kilka tygodni wcześniej na oględziny sali, dokonał pomiarów i uzgodnień aby wszystko w tym ważnym dla nas dniu zagrało idealnie. I tak też było :)) żadnych niemiłych niespodzianek, parkiet był pełny od 17:00 do 4:00, a to najlepsza wizytówka DJ Wac'a. Rozzzzzkręcił imprezkę aż miło !
Polecamy go z całego serca, szczególnie tym wyluzowanym, którzy czekają, aż ktoś zrobi za nich robotę :)U nas tak było, niskie ukłony i wielkie podziękowania !!!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]