[Zespół / DJ]Dj na Wesele Elbląg - Dj Rany

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
107

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
 • pomorskie
 • warmińsko-mazurskie

Dj na Wesele Elbląg - Dj Rany

Jestem prezenterem muzycznym z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Swoją przygodę z muzyką rozpocząłem jeszcze przed ukończeniem 18-tego roku życia. Pracując przez kilka lat na dyskotece nauczyłem się jak dobierać repertuar pod gości oraz pracy z mikrofonem. Szybko zakupiłem pierwszy prywatny zestaw nagłośnienia oraz konsolę i kilka świateł. Zacząłem pracować indywidualnie na imprezach okolicznościowych, urodzinach, później weselach.

Uznałem, że to jest to!
Dziś dysponuję najwyższej jakości profesjonalnym nagłośnieniem oraz oświetleniem. Nieustannie inwestuję w nowy sprzęt i wiążę swoją przyszłość z muzyką. Prowadzę różne imprezy okolicznościowe począwszy od 18-tych do 80-tych urodzin, wesela, imprezy poprawinowe, rocznice ślubów oraz imprezy firmowe. Cechuje mnie jakość oraz profesjonalizm. Korzystam głównie z oryginalnych wersji nagrań miksując je na żywo.

Jednym z głównych atutów mojej oferty jest – używając kolokwialnego wyrażenia – wyjście do ludzi. Jako Dj i jednocześnie Wodzirej razem z gośćmi biorę udział we wszystkich proponowanych tańcach i zabawach, dzięki czemu poprzez swoje widoczne zaangażowanie daję się polubić. Panuję również nad atmosferą imprezy poprzez swój głos, który pozytywnie oddziałuje na gości. Nie ingeruję bezustannie w zabawę i tańce, gdyż mam świadomość, że nikt nie lubi być cały czas kierowanym – wykorzystuję tutaj swoje wyczucie, doświadczenie oraz rozeznanie sytuacji i nastroju. Na każdym kroku troszczę się, aby wszyscy dobrze się bawili. Parom zapewniam muzykę, podczas której mogą cieszyć się swoją obecnością, a gościom nie mającym osoby towarzyszącej zapewniam tańce integracyjne, podczas których w znaczny sposób ułatwione jest nawiązywanie znajomości.

Co zapewniam:

 • Świetną zabawę prowadzoną w oryginalny, lecz tradycyjny sposób,
 • Konkursy/zabawy dla gości (przed północą),Dj Rany Dj na wesele Elbląg Trójmiasto
 • Profesjonalne, markowe nagłośnienie oraz oświetlenie sali tanecznej,
 • Odpowiednie ustawienie dźwięku, tak aby głośna muzyka na parkiecie nie przeszkadzała osobom siedzącym przy stołach,
 • Bogatą dyskografię utworów polskich i zagranicznych (muzyka z zakresu lat 50′, 60′, 70′, 80′, 90′, 2000 – po dziś dzień oraz Disco Polo),
 • Poczucie bezpieczeństwa i panowania nad całą imprezą,
 • Pełną dyspozycyjność do samego końca imprezy.

 

Każda para przed uroczystością weselną ma możliwość sporządzenia listy własnych utworów, które życzy sobie, aby zatańczyć razem lub po prostu usłyszeć. W mojej ofercie znajdują się liczne gry i zabawy (nie tylko oczepinowe), których wybór ustala się podczas indywidualnego spotkania z Parą Młodą.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]