[Zespół / DJ]Dj na wesela studniówki eventy - DJ Gołaszewski

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • mazowieckie

Dj na wesela studniówki eventy

Witam nazywam się Zbigniew Gołaszewski i zajmuje się organizacją wszelakiego rodzaju imprez tanecznych. Moje doświadczenie zawodowe zdobyłem przez okres ponad 25 lat pracy na terenie całej polski. Jako dj proponuję muzykę do tańca i zabawy jak i konferansjerkę do tych wydarzeń. Jestem zrzeszony w Dj Mix Clubie i posługuję się legalnymi nośnikami odtwarzającymi muzykę. Posługuję się dwoma językami obcymi: angielskim i rosyjskim i jestem w stanie poprowadzić w tych językach całą imprezę. Od ponad 20 lat gram imprezy zamknięte jak i ogólnodostępne (sylwester) w klubie Harenda na Krakowskim Przedmieściu.

Zapraszam do zapoznania się i skorzystania z mojej oferty na imprezę właśnie dla Państwa.

Jako doświadczony DJ prowadziłem wiele wesel, eventów firmowych, studniówek oraz balów karnawałowych. Zapewniam przede wszystkim świetną zabawę i repertuar dopasowany do gości. W przypadku wesel wszelkie szczegóły (a w tym pierwszy taniec, zabawy, toasty) ustalam z parą młodą. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani moją ofertą lub szukacie Dj'a na wesele zapraszam do kontaktu oraz odwiedzenia zakładki Imprezy.

W przypadku firm zapewniam prowadzenie zabawy i eventów na bardzo wysokim poziomie - tak aby znaleźć czas na przemówienia, wręczenie nagród. Zapewniam sprzęt grający, mikrofony i świetnie dobraną muzykę. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani Dj'em na eventy lub na imprezę firmową zapraszam do zapoznania się z moim zbiorem płyt oraz referencjami.

Byłem też Dj'em na niezliczonej ilości zabaw studniówkowych. Szczególnie zwracam uwagę na dobór odpowiedniej muzyki tak aby wszyscy młodzi bawili się fantastycznie. Zapewniam też profesjonalny sprzęt grający, oświetlenie.


Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]