[Zespół / DJ]Estrada Dj-e na wesele

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • mazowieckie

Estrada Dj-e na wesele

Estrada to DJ'e na eventy przyjęcia weselne i inne imprezy okolicznościowe.

Nasz zespół tworzą:

Paweł Szalinski - DJ Corba B to DJ i realizator dźwięku. Specjalizuje się w muzyce lat 80 - tych Współzałożyciel wytwórni plytowej Klub80 i Realizator Dźwięku w Polskim Radiu. W estradzie odpowiada za dźwięk i nagłośnienie. Często gra na eventach. DJ grający na płytach winylowych.

Marcin Doliński - DJ Kalle Blomqvist to DJ i Konferansjer ukończył liczne kursy Konferansjerskie i wodzirejskie. W estradzie od początku istnienia firmy. DJ na eventach i przyjęciach weselnych. DJ specjalizujący się w muzyce Electro House Dance.

Wodzirej Paweł Salach - Wodzirej Konferansjer i Mistrz Ceremonii odpowiedzialny za prowadzenie imprezy, zabawy, oczepiny zawsze na parkiecie i blisko gości.

Sebastian Bogatko - DJ Lord to DJ współtworzycy z Marcinem Dolińskim oprawę muzyczną przyjęcia weselnego. Specjalizuję się w muzyce Pop i Dance.

Piątą osobą współpracującą z estrada jest Reżyser Oświetlenia wykorzystywany przy realizacji dużych eventow z oświetleniem architektonicznym.

Dojeżdżamy w każde miejsce w kraju a do 100 km dojazd jest gratis. Mamy gotowe propozycje na pierwszy taniec Pary Młodej i Podziękowania dla Rodziców. Posiadamy własny transport własne nagłośnienie i oświetlenie sali tanecznej. Wykorzystujemy efekty skanery lasery dym (bańki na życzenie) Prowadzimy imprezę z klasą i elegancją nie zapominając przy tym o żelaznych zasadach przyjęć weselnych . Przyjęcia weselne realizuje zespół dwu lub trzy osobowy Wodzirej i DJ


Zapraszamy do współpracy!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]