[Zespół / DJ]Expert - Zespół Muzyczny

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • mazowieckie

Expert - Zespół Muzyczny

Zespół  Expert  wita wszystkich. Jesteśmy zespołem muzycznym wykonującym muzykę wyłącznie 100% na żywo w 5-osobowym składzie. Dopełniając barwnych wrażeń na Państwa uroczystości oferujemy profesjonalną obsługę muzyczną wesel, bankietów, studniówek, bali, dancingów, wszelkiego rodzaju eventów firmowych oraz imprez okolicznościowych, na najwyższym poziomie. W naszym repertuarze znajdziecie Państwo zarówno utwory polskie jak i obcojęzyczne różnych gatunków muzycznych, przeboje minionych lat oraz aktualne hity. Bogaty repertuar pozwala zadowolić zarówno starszą jak i młodszą publiczność. Zapewniamy również doskonałą zabawę biesiadną przy stołach, przy tradycyjnych polskich melodiach.

Jesteśmy profesjonalistami wykonującymi swoją pracę z pasją. Grając, dbamy o dostarczanie naszym słuchaczom niezapomnianych wrażeń. Nastawiamy się przede wszystkim na zadowolenie gości - to dla nas przyjemność dająca poczucie satysfakcji. Kiedy gramy, uważnie obserwujemy sytuację na parkiecie i dostosowujemy repertuar do oczekiwań przybyłych gości. Na pewno każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Na specjalne życzenie jesteśmy wstanie opracować konkretny utwór tak, aby nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna i Państwu odpowiadająca.

Działamy po to, by uświetniać każdą uroczystość i by spełniać wszelkie Państwa muzyczne marzenia. Jesteśmy w pełni profesjonalnym i doświadczonym zespołem, dzięki któremu, na każdej uroczystości zapanuje świetna zabaw.


Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]