[Zespół / DJ]Grafit Cover Band - Najlepsza muzyka w najlepszym wykonaniu!

Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
k. Radzymin, Wołomin, Otwock, Józefów, Piaseczno, Nowy Dwór Mazowiecki, Pułtusk, Wyszków, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Źyrardów, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Białołęka, Mława, Ciechanów
Kod pocztowy: 00-001
Adres: ---
Telefon: 517 016 061
Fax: ---
Strona www: www.grafitcoverband.pl
Cena od: ---
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (3)
Śr. ocena firmy: 5.0
2286

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
 • mazowieckie

GRAFIT Cover Band – Witamy!

Szukacie zespołu, który sprawi, że Wasze przyjęcie weselne będzie absolutnie niepowtarzalne? Właśnie go znaleźliście! Wiemy, że ten dzień jest dla Was dniem wyjątkowym. Poprowadzimy Waszą uroczystość weselną z odpowiednią starannością i sprawimy, że goście nie będą mieli ochoty schodzić z parkietu. Nie obawiajcie się o właściwości akustyczne i techniczne sali weselnej. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem nagłośnieniowym i technicznym, który sprawdzi się w każdych warunkach i umożliwi Waszym gościom najlepszy odbiór muzyki.

Jak to wszystko się odbywa?

Uroczyste powitanie Państwa Młodych i wzniesienie pierwszego toastu odbywa się tuż przed sceną, gdzie zapraszamy wszystkich gości weselnych. Konsumowaniu pierwszego dania towarzyszy nastrojowa muzyka, odpowiednio wyselekcjonowana, tak aby, goście mogli spokojnie zjeść. Zabawę na parkiecie rozpoczyna pierwszy taniec, który zostaje wybrany wcześniej przez Parę Młodą. Następnie zapraszamy wszystkich gości do uroczystego walca wiedeńskiego, a po jego zakończeniu kontynuujemy zabawę przy muzyce rozrywkowej. W repertuarze znajdują się utwory taneczne z lat '80 i '90, ballady polskie i zagraniczne (w j.angielskim, j.francuskim, j.włoskim), hity radiowe i standardy jazzowe - utwory bardzo zróżnicowane gatunkowo. Zabawę na parkiecie urozmaicamy konkurencjami tanecznymi. Standardowo po 50 min. - 60 min. wykonania następuje 20 min. przerwy - w praktyce wygląda to tak, że przerwy są zsynchronizowane z serwisem gorących dań. Chyba, że planujecie Państwo podawać Gościom mniej dań lub szwedzki bufet - to wówczas przerwy są organizowane wg ściśle ustalonego programu (powyżej). Podczas przerw z głośników odtwarzana jest wcześniej wybrana muzyka.

Dlaczego właśnie Grafit Cover Band?

 • Gramy w 100% na żywo!
 • Mamy wieloletnie doświadczenie sceniczne!
 • Dysponujemy najwyższej klasy instrumentami oraz sprzętem nagłośnieniowym i technicznym!

 

GRAFIT Cover Band - z pewnością warto!


W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (3)

~Teresa | 21 luty 2017
 • Ocena: 5
Polecam wszystkim Grafit Cover Band. Grają z energią zarówno starsze jak i najnowsze utwory,wszyscy świetnie bawili się do białego rana.
~Shylia | 9 grudzień 2016
 • Ocena: 5
Super zespół, dzięki nim wesele przebiegło w wyjątkowej atmosferze. Polecam wszystkim jeśli chcą spędzić niezapomnianą noc.
~Rendira | 8 grudzień 2016
 • Ocena: 5
Zespół Grafit Cover Band, jest rewelacyjny. Goście bawili się do samego rana, przy żywiołowych rytmach serwowanych przez tą niesamowitą grupę. Szkoda, że na stronie zespołu brakuje materiałów, gdzie główne partie wokalne wykonują Panowie, ponieważ też dają niezłego czau! Pozdrawiam.

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]