[Zespół / DJ]Grupa Muzyczna Niezły Jazz

Opis oferty

Obszar działania:
 • lubelskie
 • mazowieckie

Grupa Muzyczna Niezły Jazz

Profesjonalny zespół, który zapewnia świetną zabawę. Najlepsza muzyka zgodna z gustami publiczności. Niezawodny sprzęt muzyczny, nagłośnieniowy i oświetleniowy. Niezapomniane wrażenia dla wszystkich gości i zabawa do samego rana… Tak w kilku zdaniach można opisać Grupę Muzyczną Niezły Jazz!

Grupa Muzyczna Niezły Jazz to muzycy, którzy od wielu lat występują na licznych imprezach w całej Polsce. Nie ma uroczystości, na której nie mogą zagrać. Wesela, eventy, imprezy firmowe, jubileusze, dancingi, andrzejki, bale sylwestrowe czy studniówki, podczas których występują to wydarzenia pozwalające zaprezentować ich talent i pozytywną energię, którą zarażają wszystkich wokół.

Kluczem do doskonałej zabawy jest dobór repertuaru. Dobrze dobrana muzyka podkreśla znaczenie podniosłych chwil i porywa do tańca. Najnowsze hity, złote przeboje, utwory biesiadne, szlagiery rockowe, dyskotekowe czy disco polo w wykonaniu muzyków grupy to muzyczny arsenał, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Zespół gra zarówno elektrycznie jak i akustycznie (biesiada). Doskonałej jakości sprzęt nagłośnieniowy pozwala obsłużyć kameralne uroczystości i duże imprezy. Oświetlenie sceniczne, wytwornice dymu i wytwornice baniek pomagają budować odpowiedni nastrój w trakcie występu.

Prośby o bis, powroty w te same miejsca, znajome z innych imprez twarze, telefony z pytaniami o wolny termin na wesele to dla muzyków Grupy Muzycznej Niezły Jazz niezawodny sygnał, że robią to, co powinien robić dobry zespół muzyczny.

Jeśli organizujecie państwo wydarzenie, na którym chcecie, aby zagrał najlepszy zespół, to będzie Niezły Jazz!

 

Odwiedź naszą stronę na facebooku!

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (7)

~Marcin | 9 maj 2017
 • Ocena: 5
Zespół najwyższej klasy. Duża elastyczność i otwartość na propozycje Państwa Młodych, inteligentne wyczucie gustów gości bawiących się, skutkująca bardzo dobrym dobraniem repertuaru. Długie bloki muzyczne z małą ilością przerw. Posiadają pokaźną ilość gadżetów i do organizacji zabaw.

Bardzo dobry wokal oraz wysoki poziom muzyczny. Miły akcent- zespół na koniec imprezy w wąskim gronie osób zaintonował kilka przyśpiewek, będąc de facto już po "muzycznej" części imprezy. Całokształt skłania mnie do wystawienia najwyższej oceny Niezłemu Jazz`owi :]
~Kasia i Tomek | 9 maj 2017
 • Ocena: 5
Świetna grupa muzyczna na każdą okazję. Grali u nas na weselu jesteśmy zadowoleni. repertuar bardzo bogaty, dostosowują muzykę do każdej grupy wiekowej. Mają wyczucie z jakimi kawałkami wejść by goście pozostali na parkiecie. Dzieciom oferują bańki mydlane przy których dzieci świetnie się bawią.
~Rafael | 16 czerwiec 2016
 • Ocena: 5
I came from Spain. I met James on studies. Buddy- thank you for inviting me on your wedding. It was AMAZING PARTY. Emili and James I wish you all the best.

Usually on spanish wedding plays the DJ. I thought that band will be sucks. I thought that they will play only terrible polish disco, but NO;-) NIEZLY JAZZ - Guys You are really GREAT !!!!You should be popular, with that amaizing vocals and your talents. The best wedding I've ever been and best wedding band I ever heard.I recommend them to anyone looking for a proffesional wedding band.
~Robert | 30 maj 2016
 • Ocena: 5
Bywałem na wielu weselach i myślałem, że nic mnie już nie zaskoczy,a tu NIEZŁY JAZZ. Zaaaarąąąąąąbiści. Wokalistka gra na saksie ;-). Chłopaki robią robotę, zaj..... kontakt z gośćmi. Nie ma przeproś - przy takiej muzie nikt nie siedział za stołami. Dziękuję Magdzie i Rafałowi za zaproszenie na tak fajne weselicho. Zarąbista kapela. Od teraz polecam tylko NIEZŁY JAZZ.
~Grzegorz | 29 maj 2016
 • Ocena: 5
Fajna kapela! Nasze wesele można zaliczyć do tych udanych. Wszystko dzięki grupie NIEZŁY JAZZ. Mimo, że w Garwolinie grali pierwszy raz zrobili super wrażenie. Aż panie z kuchni wyglądały przez okienko, żeby ich zobaczyć:) Najbardziej baliśmy się długich oczepin, ale oni dali sobie radę. Było krótko, zwięźle, wesoło i na temat. I znowu do tańca. Wspaniałe wykonanie "You are always on my mind". Jeszcze raz dzięki!!!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]