[Zespół / DJ]Kapela Góralska Baciarka

Województwo: śląskie
Miasto: Węgierska Górka
k. Bielsko-Biała, Czechowice – Dziedzice, Jastrzębie – Zdrój, Cieszyn, Ustroń, Wisła, Żywiec, Skoczów, Pszczyna, Brzeszcze, Kęty, Andrychów, Żory, Szczyrk, Sucha Beskidzka, Międzybrodzie Żywieckie, Rychwałd, Jeleśnia, Milówka, Istebna, Kozy
Kod pocztowy: 34-350
Adres: Osiedle XX-Lecia II RP 6/19
Telefon: 601 843 582
Fax: ---
Strona www: www.kapelabaciarka.pl
Cena od: 4800zł
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
743

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • śląskie

Kapela Góralska Baciarka

Kapela Góralska Baciarka - powstała w 1999 r. założona przez muzyków beskidzkich: Piotra Kukuczkę i Katarzynę Jopek. Kapela Góralska Baciarka poprzez swoje działania stanowi odniesienie nie tylko do folkloru polskiego, ale i innych narodów Europy. Pochodzenie członków kapeli z regionu Beskidu Śląskiego i Żywieckiego oraz wychowanie w tradycjach z pokolenia na pokolenie ma spory wpływ na prawdziwość przekazu słowno-muzycznego, prezentowanego słuchaczowi w trakcie występów. Ogromne doświadczenie członków zespołu Kapela Góralska Baciarka sprawiło, że opracowane utwory zostały dostosowane do gustu współczesnego słuchacza. Wprowadzenie w kapeli góralskiej akordeonu nie będącego instrumentem charakterystycznym z Beskidów, wbrew opinii "fachowców" niewątpliwie dodaje znacznego kolorytu, smaku, pozytywnie wpływając na żywiołowość wykonywanych koncertów. Dostrzegalne jest to zwłaszcza przy wspólnym biesiadnym śpiewaniu. Kapela Góralska Baciarka z powodzeniem koncertuje zarówno w kraju jak i poza jego granicami będąc wielokrotnie zapraszana do udziału w koncertach towarzyszących znanym gwiazdom polskiej estrady.

Skład kapeli: Elżbieta Ożóg - to utalentowana wokalistka, potrafiąca swoim głosem  i ciekawą osobowością wzbudzić ogromne zainteresowanie. Katarzyna Jopek - Akordeonistka grająca również na instrumentach klawiszowych to znakomity muzyk  o ogromnym doświadczeniu estradowym i wyjątkowej wrażliwości muzycznej. Posiada umiejętność spontanicznego porozumiewania się z towarzyszącymi jej muzykami, co stanowi dla całej Kapeli Góralskiej Baciarka skuteczne oparcie. Swoją efektowną grą wpływa ostatecznie na charakterystyczny styl zespołu. Wrodzone poczucie humoru Kasi przekłada się na zdolność szybkiego nawiązywania kontaktów oraz co za tym  idzie dowcipne i energiczne prowadzenie imprez. Nie sposób również nie dostrzec istotnej roli znakomitego skrzypka - Piotra Puszyńskiego, którego ogromna wrażliwość muzyczna (zarówno na gruncie muzyki ludowej jak i klasycznej) w połączeniu z profesjonalnym warsztatem wykonawczym i opanowaniem instrumentu wzbudza za każdym razem ogólny aplauz. Kontrabasista i gitarzysta basowy Piotr Drabek to wszechstronny muzyk grający różnymi technikami, potrafiący odnaleźć się w wielu stylach muzycznych. Pełni rolę menagera zespołu, a także dba o to, aby Kapela Góralska Baciarka zawsze brzmiała dobrze w czasie koncertów. W trakcie wesel zespołowi Baciarka towarzyszy Michał Świerkot. Jest uznanym w środowisku muzycznym gitarzystą i pedagogiem. Perfekcjonista we wszystkim co robi. Prezentując piękne, potężne brzmienie gitary, stawia „kropkę nad i” brzmienia całego zespołu. W przypadku realizacjo oprawy muzycznej w trakcie wesel realizujemy oczywiście repertuar zawierające najbardziej znane światowe i polskie przeboje muzyki lat 70, 80, 90 i współczesnych. Prezentacja Kapeli góralskiej następuje w oparciu o bieżące reakcje osób uczestniczącej w zabawie (np. weselu).

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]