[Zespół / DJ]Kapitalna Kapela Kapelusze

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (9)
Śr. ocena firmy: 5.0
1282

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
 • małopolskie

Kapitalna Kapela Kapelusze

Kapitalna Kapela Kapelusze po 9 latach działalności na krakowskim rynku muzycznym może poszczycić się wyrobioną marką wśród zespołów. Wiemy czego chce publiczność i to ona jest dla nas najważniejsza. Wszyscy jesteśmy wykształceni muzycznie. Muzyka jest naszą pasją, więc niczym innym już się nie zajmujemy. Regularnie spotykamy się na próbach, co powoduje, że jesteśmy zgrani!!! Wszystko co gramy jest w 100% na żywo!
Poza bankietami, eventami firmowymi i weselami można nas usłyszeć w wielu krakowskich klubach.

Poza oprawą muzyczną oferujemy również konferansjerkę podczas wesela.

Repertuar dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Gramy wszystko – no może prawie wszystko (nie szalejemy za disco polo, choć jeśli ktoś bardzo zechce, znamy standardy:)) . Zabawy weselne ograniczamy do wymaganej przez Państwa ilości. Umiemy zagrać całą resztę gatunków muzycznych (pop, rock, funk, standardy jazzowe), posiadamy zarówno repertuar polski jak i zagraniczny).

Gramy głównie na terenie Małopolski i do 150 km od Krakowa.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (9)

~Dagmara | 10 lipiec 2017
 • Ocena: 5
Dziekujemy za baardzo udana zabawe polecam Was z czystym sumieniem! :)
~Paweł | 10 lipiec 2017
 • Ocena: 5
Na udane przyjęcie weselne wpływ mają przede wszystkim trzy najważniejsze rzeczy:
1) Dobre jedzenie,
2) Nastawienie i pomysłowość pary młodej
3) Doskonały zespół.
Wybierając Kapitalne Kapelusze możecie być pewni, że wybieracie doskonały zespół. Kasia Pracuch z kapelą współpracowała z nami przy weselu z zaangażowaniem, którego nie powstydziłaby się świadkowa, zaproponowała znakomity repertuar, który z pomysłem i klasą wkomponowała w zaplanowane przez nas trakcje, pomogła mi zorganizować niespodziankę dla żony :) i znakomicie wykonała dla mojej chrześnicy "Mam te moc" z Krainy Lodu.
Największą siłą Kapeluszy jest klasa, profesjonalizm i entuzjazm. Z pełną świadomością polecam ich - min. dzięki Kasi moja rodzina i przyjaciele wspomina nasze wesele jako jedno z najlepszych na których byli!
~Piotr | 9 marzec 2017
 • Ocena: 5
Wspaniały zespół Kapelusze! Świetne brzmienie i znakomity wokal Pani Kasi. Grają z pasja a w każdy wykon wkładają całe swoje serce. Znakomita kapela którą polecam wszystkim!
~Basia i Krystian | 11 sierpień 2016
 • Ocena: 5
Zespół "Kapelusze" jest najlepszy! Jesteśmy muzykami, zespół rownież został nam polecony przez muzyków. Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta, prowadzenie imprezy z dużym wyczuciem i na najwyższym poziomie, zespół dostosował sie do wszystkich próśb i pomysłów jakie mieliśmy. Wsrod gosci bylo duzo muzyków oraz gosci z zagranicy, wszyscy byli zachwyceni muzyka i poziomem grania zespołu. Różnorodnośc stylów, możliwość wyboru repertuaru, wysoka kultura osobista, genialny głos wokalistki! Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni, jakość przeszła nasze oczekiwania, oczywiście na plus. Mimo, ze wesele skończyło sie trochę wczesniej niż było to ustalone, zespół był gotowy grać dalej choćby dla jednej osoby :-)
Polecamy wszystkim, dobra impreza gwarantowana!
Jeszcze raz dziękujemy całej ekipie Kapeluszy i będziemy polecać dalej! :)
~Joanna | 1 sierpień 2016
 • Ocena: 5
Fantastyczne wesele z Kapeluszami w Szafrantu - polecam serdecznie, świetny dobór repertuaru, bezproblemowy kontakt z zespołem, elastyczność, ilość zabaw dostosowana do naszego gustu :) Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]