[Zespół / DJ]Krzagolec Band

Województwo: śląskie
Miasto: Katowice
k. Katowice, Sosnowiec, Będzin, Zabrze, Mikołów, Bytom, Ruda Śląska, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno
Kod pocztowy: 40-154
Adres: ---
Telefon: 695 835 085 / 505 396 597
Fax: ---
Strona www: www.krzagolec-band.pl
Cena od: ---
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (2)
Śr. ocena firmy: 5.0
2115

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Krzagolec Band

Wita Państwa serdecznie Krzagolec Band, naszą stronę adresujemy do tych z Państwa, którzy nie podjęli jeszcze decyzji co do wyboru zespołu muzycznego, który ma za zadanie uświetnić imprezę organizowaną przez Was.

Zapewniamy, że nasz szeroki i bardzo ciekawy repertuar oraz jego profesjonalne wykonanie zadowoli najbardziej wymagających odbiorców. Nagrania, które możecie Państwo odsłuchać są tylko próbką naszych umiejętności. Wykonujemy piosenki, które kiedyś królowały na listach przebojów jak również te które na te listy wchodzą i się na nich utrzymują. Do naszego repertuaru należą także standardy i przeboje światowe oraz muzyka dyskotekowa i biesiadna. Komponujemy również swoje utwory, które również wykorzystujemy na uroczystościach weselnych, bankietach, studniówkach, koncertach i innych imprezach. Staramy się by wykonywane przez nas piosenki brzmieniem były zbliżone do oryginałów.

Naszym atutem jest także sposób prowadzenia imprez, ubarwiamy je różnego rodzaju zabawami i konkursami, robimy to z rozmachem i tzw. „jajem”. W zależności od potrzeb oraz możliwości finansowych naszych klientów występujemy w składzie pięcio-, cztero- lub trzyosobowym. Mamy nadzieję, że po wysłuchaniu naszych nagrań nie będziecie już mieli drodzy Państwo żadnych wątpliwości co do wyboru zespołu, a nam będzie dane bawić, dostarczać wzruszeń    i wspólnie z Wami stwarzać niepowtarzalny klimat uroczystości, która na zawsze zapadnie w Waszej i naszej pamięci.

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (2)

~Karolina & Michał | 7 czerwiec 2017
  • Ocena: 5
Dziękujemy z całego serca za świetną oprawę naszego wesela . Super , profesjonalne wykonania . Znakomita konferansjerka . Wszyscy goście bardzo zadowoleni. Będziemy Was Kochani polecać !!!!
~Wika | 28 styczeń 2016
  • Ocena: 5
Świetne brzmienie! Bardzo dobry zespół! Polecam serdecznie!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]