[Zespół / DJ]MAAG - Jarosław Krasnodębski

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
659

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • zachodniopomorskie

MAAG - Jarosław Krasnodębski

Wodzirej, czyli … spacer po ogrodzie

Przed Wami jedno z najbardziej doniosłych wydarzeń w Waszym życiu. Wszystko, co się wydarzy podczas Waszego ślubu i wesela pozostanie w pamięci i we wspomnieniach już na zawsze. Jakie to będą wspomnienia - zależy w dużym stopniu od Was. Prawdopodobnie po raz pierwszy staniecie się tego samego dnia zarówno gospodarzami, jak i bohaterami spotkania dla wielu ludzi. Przede wszystkim jednak sami musicie być szczęśliwi i spełnieni. To jest najważniejsze !!!

Pomyślcie proszę …

Jesteście autorami, twórcami i scenarzystami w swoim ogrodzie. Ogrodzie, który zwiedzać będą Wasi krewni, przyjaciele i znajomi, ale … przede wszystkim Wam musi się podobać i być dla Was przyjazny.

Po co zatem wodzirej ???

On ma być przewodnikiem, którego zadaniem jest oprowadzić gości po ogrodzie. Ma sprawić, że wszyscy nasycą się jego pięknem - za co będą Wam z pewnością wdzięczni. Ma spowodować, że wszyscy … polubią róże i azalie. Również i Ci, którzy lubią jedynie róże, jak i pozostali kochający inne kwiaty. Wodzirej ma sprawić, że Wasz ogród będzie przyjemny i najpiękniejszy dla wszystkich, że każdy znajdzie coś dla siebie, a piękno Waszego ogrodu będzie syciło oczy i dusze wszystkich. Ma być dostojnie, miło, ciepło i radośnie. Wodzirej ma przy tym czuwać, aby … nie deptać po grządkach i nie zniszczyć tego co przygotowaliście. Sztuką jest bowiem wydobyć całe piękno i zwrócić uwagę na to, że wszystko wokół dzieje się i raduje innych właśnie dzięki WAM.

A Wy?

Wy macie cieszyć się sobą, dniem i otoczeniem. Nie myśleć o czymkolwiek innym poza Waszym szczęściem, czerpać radość z siebie i być dumnym, że spowodowaliście radość innym. Wielką radość.

Jesteście najważniejsi !!!

Co jest podstawą naszego spaceru po tym „ogrodzie” ???


Wspólna ( Wasza i moja ) wizja. Musimy razem poznać co chcemy stworzyć, w jaki sposób, gdzie, z kim? A później przygotujemy plan całego przedsięwzięcia. Od wejścia do ogrodu, aż do momentu kiedy ostatni gość wyjdzie. Chodzi o to, abyście wspominali ten dzień jako jeden z najpiękniejszych a Wasi goście sławili Was i to, co przeżyli dzięki Wam przez długi czas. Wasz pomysł, wysiłek, starania i końcowy efekt. Nikt nie może poczuć się samotny, opuszczony i zdegustowany.


Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]