[Zespół / DJ]Notabene Dance

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
 • lubuskie

Notabene Dance

Oferujemy Państwu profesjonalną oprawę muzyczną wesel, zabaw, dancingów, studniówek, koncertów i imprez firmowych oraz plenerowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz różnorodny repertuar muzyczny. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem.

Robimy różnicę! Nie chałturzymy!!! Wystarczy sprawdzić! Gramy w 100 % na żywo! Każdy rodzaj muzyki, od biesiady poprzez disco polo, disco lat 80, pop/dance polski i zagraniczny, po mocne rockowe, ale taneczne granie! Istnieje możliwość wyboru repertuaru. Zawsze ubieramy się stosownie do imprezy! Gramy od 15 lat.

Zespół gwarantuje świetną zabawę w każdym secie od 30 do 35 min, z krótkimi 15-20 minutowymi przerwami. Zawsze ubieramy się stosownie do charakteru imprezy! Gramy na terenie całej Polski :)

Zespół cechuje profesjonalny poziom muzyczny i wysoka kultura osobista, co w połączeniu z doświadczeniem daje gwarancję udanej imprezy! Wychodzimy z założenia, że to my jesteśmy dla klienta, a nie klient dla nas!

Muzyka jest nasza pasją, dlatego wkładamy całe serce w to co robimy! Graliśmy już ponad 200 różnego rodzaju imprez, w tym wiele w renomowanych miejscach. Nasi zleceniodawcy byli zawsze zachwyceni poziomem naszych usług! Reagujemy na bieżąco na wydarzenia w czasie zabawy, wchodząc w interakcję z gośćmi. Posiadamy bogaty i różnorodny repertuar muzyczny ,który zadowoli każdego.

Do zobaczenia na kolejnej imprezie!

 
aby zapytać o wolny termin oraz o inne szczegóły zadzwoń na
numer 609 112 500 lub napisz notabene.dance@vp.pl

Demo muzyczne prosimy posłuchać na naszej stronie.

www.notabenedance.pl
www.facebook.com/zespol.notabenedance

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (4)

~Maryśka | 19 czerwiec 2015
 • Ocena: 5
Rewelacja!!!! Polecam wszystkim!!! :)
~natalia | 17 styczeń 2015
 • Ocena: 5
Dziękujemy zespołowi, który sprawił, że ten wyjątkowy dzień zapamiętamy do końca życia!!!!!! My jak i również nasi wspaniali goście:):) Tym bardziej, że nasze wesele było podwójne....... i w 100% stwierdzamy, że Notabene Dance- to był najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać!!! Głos wokalisty - boski!!!!!!!!! Wiedzą kiedy i jak zaprosić gości do tańca, a jak już się bawią, to nie pozwolą im zejść, bo co piosenka ..to jeszcze lepsza:):): Rozkręcacie salę weselną z impetem:)))))))) Jeszcze raz dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!! I polecamy wszystkim, którzy chcą, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy:* Natalia i Rafał oraz Katarzyna i Hubert:):):)
~Iwona | 15 styczeń 2015
 • Ocena: 5
Świetny zespół,rewelacyjny wokal
~justysia | 13 styczeń 2015
 • Ocena: 5
mogłabym bawić się przy nich codziennie- profesjonalne granie- vocal rewelacja, poza tym pan Czarek świetnie prowadzi imprezę

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]