[Zespół / DJ]Obsession Professional Music Band

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (3)
Śr. ocena firmy: 5.0
7069

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
 • CAŁA POLSKA
 • śląskie

Obsession Professional Music Band

Zespół Obsession powstał w czerwcu 2005 roku. Tworzą go osoby od wielu lat ściśle związane ze środowiskiem muzycznym, będące członkami wielu projektów muzycznych o przeróżnej stylistyce (pop, rock, country, jazz). Grupa Obsession to formacja 4-osobowa, w skład której wchodzi wokalistka oraz muzycy-instrumentaliści (instrumenty klawiszowe, saksofony: altowy i tenorowy, klarnet, perkusja). W zależności od okoliczności i potrzeb zespół poszerza skład o kolejne instrumenty.

Członkowie zespołu Obsession posiadają bogate doświadczenie oraz solidne wykształcenie muzyczne zdobywane zarówno w kraju, jak i zagranicą. To doskonała propozycja dla organizatorów przyjęć weselnych, bali, studniówek, imprez rodzinnych, jak również imprez firmowych, eventów, bankietów, spotkań biznesowych, imprez zamkniętych oraz plenerowych.

Zapraszamy do kontaktu!

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (3)

~Miśka | 23 styczeń 2016
 • Ocena: 5
Grali na weselu u mojej przyjaciółki i zabawa była rewelacyjna! Jeżeli będę planować swoje wesele to tylko z tym zespołem! :D
~Marzena i Łukasz | 5 styczeń 2016
 • Ocena: 5
Długo szukaliśmy zespołu na Nasze wesele (24.01.2015)po licznych poszukiwaniach i odsłuchaniu wielu dem natrafiliśmy na zespół Obsession i to był strzał w dziesiątkę. Nasi goście weselni byli bardzo zadowoleni z Naszego wyboru. Zespół grał bardzo profesjonalnie wokalistka ma cudowny głos goście świetnie się bawili przy różnorodnym repertuarze. Zabawy oferowane przez zespół były na poziomie i bardzo podobały się gościom. Polecam wszystkim tą fantastyczną kapelę
~Monika | 8 styczeń 2014
 • Ocena: 5
Rewelacyjny zespół gwarantujący super imprezę do białego rana.Naprawdę jest to jeden z najlepszych zespołów ,jakie miałam przyjemność poznać.Polecam !!!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]