[Zespół / DJ]PestoBand

Województwo: kujawsko-pomorskie
Miasto: Bydgoszcz
k. Toruń, Grudziądz, Brodnica, Inowrocław, Kowalewo Pomorskie, Wąbrzeźno, Golub-Dobrzyń, Lipno, Radziejów, Nakło, Nowe Miasto, Iława
Kod pocztowy: 85-001
Adres: ---
Telefon: 665 260 002
Fax: ---
Strona www: www.pestoband.pl
Cena od: ---
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
619

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • kujawsko-pomorskie

PestoBand

PestoBand to czwórka pasjonatów muzyki. Najpierw była  pasja grania  i śpiewania, teraz jest  zespół i połączenie pracy z przyjemnością. 

PestoBand to... wspóbrzmienie młodości i doświadczenia, żywiołu i  dojrzałości, kreatywności i wyczucia stylu...

PestoBand to:

Judyta  - wokalistka - bsolwentkaa Akademii Muzycznej na wydziale Musical , pełna scenicznego żywiołu i temperamentu, obdarzona ekspresyjnym głosem. 

Karolina - wokalistka - sceniczny żywioł z silnym głosem i tanecznym zacięciem, potrafiąca swobodnie poruszać się posród różnych gatunków muzycznych. Razem z Judytą tworzą "ogień " na scenie.           

Ryś - gitarzysta, wokalista –  Szkoła Muzyczna II Stopnia w Toruniu, klasa kontrabas, biorący udział w wielu projektach muzycznych, z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i studyjnym, posiadający swobodę nie tylko jako muzyk, ale także konferansjer, prowadzący imprezy o różnym charakterze i klimacie.      

Miłosz – saksofonista (alt , tenor), klarnecista  - absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie klarnetu. Gra rozrywkę od „zawsze” . Potrafi okrasić brzmieniem i  melodią każdy utwór od typowego pop, poprzez rock, folk, funky, r&b  z elementami jazzu,  współpracuje z Eljazz Big Bandem w Bydgoszczy         

Estradowa swoboda PestoBand przy jednoczesnym profesjonalnym  podejściu do muzyki to dawka rozrywki, przy której nie można pozostać obojętnym.  Od  ogromnego żywiołu i ekspresji do subtelnego wyczucia nastrojowych piosenek to teren, na którym muzycy PestoBand czuja się doskonale.           

Lubimy i gramy to co we współczesnej muzyce rozrywkowej najcenniejsze, nie zapominając o jej korzeniach, czyli całej wielkości poprzednich dekad w muzyce począwszy od lat 60 tych, poprzez pierwsze dyskotekowe przeboje lat 70 - tych, pop lat 80 – tych, do muzycznego kalejdoskopu  ostatniej dekady.              

Pamiętamy  też o polskich (ludowych, narodowych) akcentach, przypominając piosenki przy wspólnym śpiewaniu. PestoBand   to niezapomniane chwile przyjemności słuchania, tańca i zabawy na każdej imprezie.

Z pozdrowieniem
muzycy PestoBand

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]