[Zespół / DJ]Phoenix Band

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • śląskie

Phoenix Band

Zespół Phoenix Band to kwintet oferujący oprawę muzyczną na wysokim poziomie artystycznym, WYŁĄCZNIE NA ŻYWO!

Członkowie zespołu to zawodowi muzycy na stałe współpracujący z teatrami muzycznymi oraz z największymi artystami sceny polskiej.

Zespół koncertuje zarówno na scenach krajowych jak i zagranicznych - m.in. liczne kontrakty w krajach skandynawskich, w Chorwacji, tourne koncertowe po Rosji i Ukrainie, oraz na jednym z największych statków amerykańskich " Explorer of the Seas" (Bermudy ,Bahama, Meksyk, Karaiby). W Polsce m.in. Hotel Viktoria i Hotel Europejski w Warszawie, Hotel Stok Wisła, Hotel Amadeus, Hotel " Gołębiewski" w Mikołajkach, Zameczek Myśliwski Promnice Noma Residence, Hotel Silvia Gliwice, Hotel MONOPOL Katowice, Hotel Belweder w Ustroniu oraz liczne miasta nadmorskie.

W związku z licznymi kontraktami zagranicznymi repertuar zespołu jest międzynarodowy (wykonywany przynajmniej w 8 językach) i  bardzo szeroki od standardów muzyki jazzowej, evergreenów, rock&rolla po utwory muzyki tanecznej, największe przeboje muzyki disco lat 60, 70,80-tych oraz rytmy latino-amerykańskie.

Nie brak jest również w repertuarze piosenek najlepszych polskich wykonawców. Zespół jest również w stanie poprowadzić całą imprezę, wesele w języku angielskim.

Dzięki wszechstronności muzycznej członków zespołu  możemy zapewnić Państwu oprawę muzyczną uroczystości w kościele zapewniając wysoki poziom artystyczny, różnorodność stylów i repertuaru oraz składu instrumentów – organy + śpiew, skrzypce, obój, flet, saksofon czy trąbka.

Jako bardziej ekskluzywną i atrakcyjną oprawę ceremonii ślubnej w kościele oraz uroczystości weselnej proponujemy Państwu kwartet smyczkowy "LES FEMMES".Naturalne, ciepłe brzmienie wykonywanej na żywo muzyki dostarczy Państwu wielu wzruszeń, subtelnie podkreślając nastrój  danej chwili np.w trakcie składania życzeń Młodej Parze, w czasie obiadu, czy w momencie podawania tortu.

Oferujemy Państwu nie tylko profesjonalizm muzyczny.

Gramy bez rutyny, z pasją i radością !!!

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]