[Zespół / DJ]Projekt WODZIREJ

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (2)
Śr. ocena firmy: 5.0
213

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • lubelskie

Projekt WODZIREJ

Projekt WODZIREJ – profesjonalne prowadzenie oraz oprawa muzyczna wesel, balów i różnego rodzaju uroczystości.

Głównym obszarem naszej pracy są wesela (także te bezalkoholowe) i bale karnawałowe, obsługujemy również prymicje, spotkania integracyjne dla firm i instytucji, studniówki i inne uroczystości.

Co zapewnia duet Wodzirej i DJ?

Wodzirej zapewnia i podkreśla klasę oraz elegancję każdego przyjęcia. Pełen energii i pasji, prowadzi, koordynuje, animuje zabawę od pierwszych gości po oficjalne zakończenie. Podczas wesela towarzyszy Parze Młodej i gościom we wszystkich ważnych elementach uroczystości (pierwszy taniec, toasty weselne, dzielenie tortu, podziękowanie rodzicom, oczepiny). Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu animacji i zabaw tanecznych oraz dodatkowych gadżetów, utrzymuje dobrą atmosferę na parkiecie. Na takim weselu bawią się wszyscy goście, niezależnie od wieku i umiejętności.

Natomiast Prezenter muzyczny – DJ zapewnia zabawę do ulubionych utworów muzycznych, przy których każde pokolenie znajdzie coś dla siebie. Muzyka, którą proponujemy, dobierana jest starannie i odpowiedzialnie, zawsze dostosowana jest do charakteru imprezy i preferencji jej uczestników.

Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłaśniający, oświetleniowy oraz dodatkowe atrakcje wizualne.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (2)

~Karolina | 8 wrzesień 2017
  • Ocena: 5
Dziękujemy Wam za świetną zabawę na naszym weselu! My bawiliśmy się super. Goście również. Wesele było 2 tygodnie temu, a do tej pory zbieramy bardzo pozytywne komentarze od nich. Pełen profesjonalizm! Polecamy w 100%
~Paulina | 8 wrzesień 2017
  • Ocena: 5
jesteśmy bardzo ale to bardzo zadowoleni z profesjonalizmu, humoru, poczucia stylu i staranności jaką chłopaki wkładają w swoją pracę! wszystko udało się bez żadnych problemów, zabawa była przednia, dla wszystkich Gości :) Dawid poderwal na parkiet wszystkie pokolenia, zaproponował dobra zabawę ze smakiem i wyczuciem. jesteśmy mu bardzo wdzięczni :)
Dawid jest konkretny i zna się na tym co robi, mówi szczerze i otwarcie, nie ma żadnych niedomówień:) polecamy my i nasi Goście!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]