[Zespół / DJ]Rewers Zespół Muzyczny

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
216

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • podkarpackie

Rewers Zespół Muzyczny

Zespół Rewers tworzy czworo przyjaciół dla których wspólne muzykowanie od ponad dwudziestu lat to nie tylko wielka pasja ale również sposób na życie. Wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Muzyka wykonywana jest w 100% na żywo a bogate instrumentarium, wysokiej klasy nagłośnienie zapewniają świetne brzmienie i miły odbiór.

Oferta Weselna

W polskiej tradycji niekiedy przed uroczystością zaślubin w domach Państwa Młodych goście weselni, witani są tradycyjnymi marszami. Przy użyciu instrumentów dętych, akordeonu i bębna witamy gości marszami weselnymi a przygrywając znane melodie umilamy czas oczekiwania na błogosławieństwo i wyjście do kościoła. Podczas błogosławieństwa z reguły grana jest stara tradycyjna melodia "Serdeczna Matko".

Na pierwszy taniec możemy zaproponować coś z naszego repertuaru, odtworzyć dostarczone nam nagranie lub po konsultacji z nami przygotować specjalnie wybrany przez Państwa utwór.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie oprawy muzycznej przyjęć weselnych pozwoliło nam starannie dobrać przebojowy i przekrojowy repertuar w którego skład wchodzą taneczne, rytmiczne i znane przeboje polskich i zagranicznych wykonawców. Ze względu na specyfikę wiekową i obyczajową gości weselnych w repertuarze znaleźć można utwory z pogranicza folkloru, biesiady, disco polo, poprzez rock’n’rollowe przeboje lat 60, 70, dyskotekowe utwory lat 80, 90 rockowe klasyki i współczesne hity z pierwszych miejsc list przebojów. Ciekawie dobrane i zróżnicowane stylistycznie "sety" utworów oraz krótkie przerwy, sprawiają, że Państwa goście opuszczą przyjęcie weselne w świetnych humorach "wytańczeni za wszystkie czasy".

Wspólne śpiewanie znanych melodii biesiadnych przez uczestników wesela podczas przerwy w zabawie tanecznej skłoniło nas do poszerzenia oferty o tak zwaną „biesiadę przy stołach”.

Specyfiką przyjęć weselnych jest to, że oprócz samego tańca w trakcie przyjęcia, mają miejsce wspólne zabawy, uroczyste krojenie tortu weselnego, oczepiny, podziękowania dla rodziców itp. Posiadamy w swoim programie wiele ciekawych zabaw, konkursów, w których mogą brać udział goście weselni i Para Młoda. Ponieważ każde wesele jest inne i oryginalne na swój sposób, wszystkie szczegóły ustalamy i dopasowujemy indywidualnie do wymagań i potrzeb klienta.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]