[Zespół / DJ]STARSKY MUSIC TEAM

Województwo: kujawsko-pomorskie
Miasto: Bydgoszcz
k. Toruń, Grudziądz, Brodnica, Włocławek, Inowrocław, Kowalewo Pomorskie, Wąbrzeźno, Golub-Dobrzyń, Lipno, Radziejów, Nakło, Nowe Miasto, Iława, Świecie
Kod pocztowy: 85-324
Adres: ---
Telefon: 604 229 167
Fax: ---
Strona www: www.starskymusicteam.pl
Cena od: ---
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (24)
Śr. ocena firmy: 5.0
8502

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
 • kujawsko-pomorskie

Starsky Music

Witamy !!!

Jesteśmy TEAM’em, który cechuje elegancki styl prowadzenia imprez. Sprzęt jest precyzyjnie dostosowany do układu sali lub warunków zewnętrznych w przypadku imprez plenerowych. Przygotowanie merytoryczne do każdej imprezy jest dla nas tak samo ważne jak aparatura na której pracujemy. Niezawodność, wyważony dowcip, umiejętność improwizowania, obycie sceniczne, dobrze dobrany repertuar i swoboda komunikacji, to nasze podstawowe atuty. Zawsze staramy się poznać naszych klientów na indywidualnych spotkaniach, by ustalić przebieg imprezy.

 STARSKY MUSIC TEAM to niezależne podmioty gospodarcze pracujące na własny rachunek (Fiesta Music, Starsky Music, Starzecki Music). Spójność w działaniu, doświadczenie, a przede wszystkim wzajemne zrozumienie siebie sprawiło, że połączyliśmy siły. Każdy z nas ma swój pomysł na prowadzenie imprez i robi to w swoim stylu. Jednak gdy pracujemy razem jesteśmy w 100% spójni. Dysponujemy porównywalnymi systemami nagłośnienia i świateł, dokonujemy zbiorowych zamówień na sprzęt i płyty, współpracujemy z najlepszymi agencjami artystycznymi, restauracjami, hotelami. Zawsze wystawiamy rachunek, lub paragon za wykonaną usługę. A tak prywatnie, jesteśmy przyjaciółmi, którzy dzielą się doświadczeniami. W naszym opisie nie użyliśmy ani razu słowa ”profesjonalny” w odniesieniu do osoby czy sprzętu, gdyż nadużywanie tego terminu przez amatorów z laptopem i dwoma głośniczkami zniechęciło nas do tego. Liczymy, że nasz skład niebawem się poszerzy. To kwestia dostosowania sprzętu, transportu i przystosowanie w zakresie działań organizacyjnych.

 
Kilka zdań jeden o drugim.


Jacek – Dj – Starsky
- Doświadczony prezenter muzyki, wodzirej, animator. Jeden z pierwszych mobilnych prezenterów w regionie, twórca Starsky Music. Jacek ma wypracowany swój styl, autorskie quizy i zabawy oraz świetny kontakt z odbiorcą. Perfekcyjnie dobiera aparaturę, trochę śpiewa, kocha klasykę muzyki, lubi duże imprezy i wesela, często pracuje u boku gwiazd na eventach firmowych. Gdziekolwiek nie zapytacie o Jacka Starsky’ego to usłyszycie, że jest to facet z klasą. Zwariowany optymista.

Wojtek – Dj – Fiesta
– Pokaźny dorobek artystyczny, były członek zespołu ACT z pierwszej edycji programu „Jaka to melodia”. Świetny animator, tancerz i wokalista. Perfekcyjnie przygotowany do imprezy, wrażliwy znawca muzyki. Wojtek zna długie wiersze i posiada zdolności rozweselające największych smutasów. Z łatwością nawiązuje kontakt z ludźmi. Zawsze służy pomocą, bezkonfliktowy, dżentelmen z dużymi pokładami szaleństwa.

Michał – Dj –Starzecki – Najmłodszy z nas, pasjonat, rewelacyjnie nadaje tempo imprezie. Kreatywny, odważny i szybki w działaniu, zawsze uśmiechnięty . Najszybsza kariera w tej profesji. W naturalny sposób jedna sobie biesiadników na imprezie. Wykorzystuje dziesiątki gadżetów perfekcyjnie dopasowanych do nastroju, muzyki, sytuacji. Praca za konsolą to dla Michała realizacja życiowej pasji, a sprzęt jest jego oczkiem w głowie, w zasadzie trzecim dzieckiem, któremu musi zapewnić wszystkie nowinki techniczne. Niezawodny entuzjasta.

 

Zapraszamy do współpracy !!!
 
 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (24)

~Ewela i Mateusz | 30 wrzesień 2017
 • Ocena: 5
Michał Starzecki - właściwa osoba na właściwym miejscu. To nie jest DJ.... To jest DJ-petarda! :) Co tu dużo mówić... my bardzo zadowoleni, nasi goście jeszcze bardziej! Goście z wesela z sąsiadującej sali przyszli po namiary na naszego DJ-a - więcej nie muszę pisać! Polecamy z całego serca a Tobie Michale szczerze dziękujemy, że umiliłeś nam swoją pracą ten szczególny dla nas dzień! Piąteczka!

Wesele 9.09.2017 :)
~Małgosia i Marcin | 12 wrzesień 2017
 • Ocena: 5
Jeżeli wciąż zastanawiasz się jakiego DJa wybrać na swoje wesele, to nie ma lepszego wyboru niż Michał Starzecki! Oboje z mężem planując wesele bylismy pewni, że chcemy DJ, musiała to być osoba, która wie, jak rozbujac gości, jaką muzykę zagrać, jak utrzymać ludzi na parkiecie. Juz po pierwszym spotkaniu z Michałem wiedzieliśmy, że to jest to :) ale wesele przerosło nasze oczekiwanie, dowcip, dobrana muzyka, światła- wszystko perfekcyjne. Goście wytańczeni, uśmiani do łez i wierzcie lub nie, ale gdy kończyliśmy wesele, niektórzy płakali, że to już koniec. 200% zadowolenia, świetny repertuar, podejście do ludzi, luz, nic sztucznego, nic na siłę. Dzięki Michałowi mieliśmy wesele idealne! Dziękujemy i bedziemy polecać gdzie się da :)
~Emilia | 27 sierpień 2017
 • Ocena: 5
Pan Wojtek Kasprowicz to najlepszy DJ na wesele jakiego możecie sobie wymarzyć. Muzyka idealnie dobrana do gości i ich potrzeb. O przerwy tak jak w przypadku wielu zespołów wcale nie trzeba się martwić - dobrane były odpowiednio do atmosfery i aktualnego zapotrzebowania gości na tańce. Super atrakcyjne zabawy i świetnie przemyślany program imprezy!. POLECAM SERDECZNIE!!!
~M&D | 13 sierpień 2017
 • Ocena: 5
Bardzo dziękujemy Michałowi ze Starsky Team za wspaniałą zabawę! Michał to osoba bardzo ciepła, profesjonalna i empatyczna. Polecam!
~Paulina | 17 czerwiec 2017
 • Ocena: 5
27.05.2017 odbył się Nasz Ślub grał u Nas Michał Starzecki. Od początku wiedziałam, że bedzie to najlepszy wybór ze wszystkich

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]