[Zespół / DJ]STARSKY MUSIC TEAM

Województwo: kujawsko-pomorskie
Miasto: Bydgoszcz
k. Toruń, Grudziądz, Brodnica, Włocławek, Inowrocław, Kowalewo Pomorskie, Wąbrzeźno, Golub-Dobrzyń, Lipno, Radziejów, Nakło, Nowe Miasto, Iława, Świecie
Kod pocztowy: 85-324
Adres: ---
Telefon: 604 229 167
Fax: ---
Strona www: www.starskymusicteam.pl
Cena od: ---
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (16)
Śr. ocena firmy: 4.9
6475

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
 • kujawsko-pomorskie

Starsky Music

Witamy !!!

Jesteśmy TEAM’em, który cechuje elegancki styl prowadzenia imprez. Sprzęt jest precyzyjnie dostosowany do układu sali lub warunków zewnętrznych w przypadku imprez plenerowych. Przygotowanie merytoryczne do każdej imprezy jest dla nas tak samo ważne jak aparatura na której pracujemy. Niezawodność, wyważony dowcip, umiejętność improwizowania, obycie sceniczne, dobrze dobrany repertuar i swoboda komunikacji, to nasze podstawowe atuty. Zawsze staramy się poznać naszych klientów na indywidualnych spotkaniach, by ustalić przebieg imprezy.

 STARSKY MUSIC TEAM to niezależne podmioty gospodarcze pracujące na własny rachunek (Fiesta Music, Starsky Music, Starzecki Music). Spójność w działaniu, doświadczenie, a przede wszystkim wzajemne zrozumienie siebie sprawiło, że połączyliśmy siły. Każdy z nas ma swój pomysł na prowadzenie imprez i robi to w swoim stylu. Jednak gdy pracujemy razem jesteśmy w 100% spójni. Dysponujemy porównywalnymi systemami nagłośnienia i świateł, dokonujemy zbiorowych zamówień na sprzęt i płyty, współpracujemy z najlepszymi agencjami artystycznymi, restauracjami, hotelami. Zawsze wystawiamy rachunek, lub paragon za wykonaną usługę. A tak prywatnie, jesteśmy przyjaciółmi, którzy dzielą się doświadczeniami. W naszym opisie nie użyliśmy ani razu słowa ”profesjonalny” w odniesieniu do osoby czy sprzętu, gdyż nadużywanie tego terminu przez amatorów z laptopem i dwoma głośniczkami zniechęciło nas do tego. Liczymy, że nasz skład niebawem się poszerzy. To kwestia dostosowania sprzętu, transportu i przystosowanie w zakresie działań organizacyjnych.

 
Kilka zdań jeden o drugim.


Jacek – Dj – Starsky
- Doświadczony prezenter muzyki, wodzirej, animator. Jeden z pierwszych mobilnych prezenterów w regionie, twórca Starsky Music. Jacek ma wypracowany swój styl, autorskie quizy i zabawy oraz świetny kontakt z odbiorcą. Perfekcyjnie dobiera aparaturę, trochę śpiewa, kocha klasykę muzyki, lubi duże imprezy i wesela, często pracuje u boku gwiazd na eventach firmowych. Gdziekolwiek nie zapytacie o Jacka Starsky’ego to usłyszycie, że jest to facet z klasą. Zwariowany optymista.

Wojtek – Dj – Fiesta
– Pokaźny dorobek artystyczny, były członek zespołu ACT z pierwszej edycji programu „Jaka to melodia”. Świetny animator, tancerz i wokalista. Perfekcyjnie przygotowany do imprezy, wrażliwy znawca muzyki. Wojtek zna długie wiersze i posiada zdolności rozweselające największych smutasów. Z łatwością nawiązuje kontakt z ludźmi. Zawsze służy pomocą, bezkonfliktowy, dżentelmen z dużymi pokładami szaleństwa.

Michał – Dj –Starzecki – Najmłodszy z nas, pasjonat, rewelacyjnie nadaje tempo imprezie. Kreatywny, odważny i szybki w działaniu, zawsze uśmiechnięty . Najszybsza kariera w tej profesji. W naturalny sposób jedna sobie biesiadników na imprezie. Wykorzystuje dziesiątki gadżetów perfekcyjnie dopasowanych do nastroju, muzyki, sytuacji. Praca za konsolą to dla Michała realizacja życiowej pasji, a sprzęt jest jego oczkiem w głowie, w zasadzie trzecim dzieckiem, któremu musi zapewnić wszystkie nowinki techniczne. Niezawodny entuzjasta.

 

Zapraszamy do współpracy !!!
 
 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (16)

~Joanna | 3 marzec 2017
 • Ocena: 5
Jeszcze raz dziękujemy Jackowi Starskiemu za fantastyczne prowadzenie naszego wesela. Było super :)
~Paulina | 3 marzec 2017
 • Ocena: 5
Na naszym weselu zagrał (Pan) Wojtek Kasprowicz. CO tu dużo mówić- wesele było NIESAMOWITE. Jeszcze nigdy nie wybawiłam się tak dobrze! To były najlepiej wydane pieniądze. Prowadzenie imprezy na najwyższym poziomie. WOjtek profesjonalnie podszedł do zadania- najpierw przedstawił swoją wizję wesela, wysłuchał naszych wyobrażeń, a następnie połączył wszystko w jedną całość. Goście byli zachwyceni! Jedynie, czego żałuję to fakt, że ten czas tak szybko się skończył. Panie Wojtku- wesele na 5+, dziękujemy!
~Adrianna | 13 czerwiec 2016
 • Ocena: 5
Na naszym weselu grał Michał :) (Michał, mam nadzieje, że przeczytasz ta opinie ) jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za prowadzenie wesela! W naszej opinii jesteś najlepszy! Wszyscy goście byli zadowoleni, część już wzięła do Ciebie namiary, jesteś czarodziejem, bo potrafisz trzymać ludzi na parkiecie, nawet tych największych leniuchow:) potrafisz dobrać ścieżkę muzyczna w taki sposób, że każdy usłyszał coś dla siebie i świetnie się bawił ! Twoje żarty są mega zabawne a zarazem kulturalne ! Na oczepinach o mało nie posiurałam się ze śmiechu ;) :P było nieprzeciętnie i za to też chcemy Ci podziękować :) wszyscy świetnie się bawili, zabawa na barfzo wysokim poziomie bez głupich zabaw. Było tak jak obiecałes, wesoło ale bez poczucia wstydu dla nikogo :) potrafiłes nam doradzić świetnie w kilku sprawach :) dopasowales idealnie do wszystkich całą impreze:) wszyscy goście w różnym przedziale wiekowym po zapytaniu jak się bawili , w pierwszej kolejności mówili że zajebisty Dj ;) wszyscy czuliśmy się przy Tobie swobodnie, zupełnie jakbyśmy znali sie od lat :)
Pozdrawiamy
ADA I BARTEK SZYMANSCY
~Kasia i Wojtek | 8 czerwiec 2016
 • Ocena: 5
Minął miesiąc od Naszego wesela, które prowadził DJ Wojtek Kasprowicz!! Mieliśmy nadzieję na udaną zabawę ale efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Dj Wojtek dał czadu!! Goście pewnie nie pamiętają co było na stołach bo aż żal było opuszczać parkiet!! Pełen profesjonalizm, bezproblemowy kontakt, wyczucie stylu, klasa i odrobina ;P szaleństwa!! Dziękujemy i polecamy !!!
~Dorota i Marcin | 18 kwiecień 2016
 • Ocena: 5
U nas na weselu zagrał DJ Wojtek Kasprowicz, na pierwszym spotkaniu mieliśmy dość dużo uwag odnośnie muzyki i zabaw, jednak w natłoku rzeczy organizacyjnych przed weselem postanowiliśmy wszelkie kwestie zostawić w rękach Wojtka. Była to najlepsza decyzja - dać profesjonaliście działać. Od początku do końca ludzie nie schodzili z parkietu i zachwalali prowadzącego na lewo i prawo. Gorąco polecamy :)

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]