[Zespół / DJ]SWK Studio - dj na wesele

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • dolnośląskie

SWK Studio - dj na wesele

Swk Studio - nazwa pochodzi od miejsca zamieszkania założyciela tej formacji. Tworzy ją grupa dj's i muzyków. Nasi dj'e obsługują każdego rodzaju imprezy i świetnie radzą sobie na parkietach klubowych. Do rozwijania swoich pasji i polepszania swojego warsztatu używają najlepszego sprzętu dostępnego na rynku. Bogate doświadczenie i profesjonalizm, a także indywidualne podejście do każdego klienta gwarantuje udaną imprezę w 100%. To My dostosujemy sie do Ciebie a nie Ty do nas!

Dj Fudzis założyciel i pomysłodawca Swk Studio działa na rynku już 14 lat. Jego sety są bardzo energiczne i napełnione muzycznymi niespodziankami. Świetnie czuje sie w klimacie house i deep house, a także upodobał sobie styl muzyki klubowej oparty na Mash-up'ach, które porywają do tańca. Radiowy głos prawdziwego konferansjera ubarwia każdą imprezę, ciągle podnosi swoją poprzeczkę i szkoli swój warsztat żeby jak najlepiej spełniać oczekiwania klienta. Główny rezydent wiekszośći oławskich klubów, stały gość we wrocławskich klubach, obecnie rezydent klubu Strefa Muzyki w Brzegu

Guitarist Kondeer - gitarzysta naszego zespołu z ponad 3-letnim stażem. Dzięki gitarze akustycznej umili Wam przerwy w zabawie muzyką na żywo, zaś dzięki gitarze elektrycznej, porwie Was do tańca najlepszą, energiczną muzyką typu: rock, disco, house.

dj Sebol - młody dj w pełen pasji i zaangażowania, dj dla którego zaden gatunek muzyczny nie stanowi przeszkody, idealnie czuje sie w klimacie disco dzieki czemu miał przyjemność prowadzić wrocławskie kluby w tej tematyce. Zaskakuje swoich sluchaczy co raz to nowymi muzycznymi niespodziankami.

dj Barthes - początkujący dj sceny djsco polo, pod czujnym okiem starszych i doświadczonych kolegów podnosi swoja techniczną poprzeczkę.


Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]