[Zespół / DJ]Twoje Idealne Przyjęcie Weselne - Dj Mateo

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
508

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
 • śląskie

Twoje Idealne Przyjęcie Weselne - Dj Mateo

 www.facebook.com/dj.mateo < --- tu znajdziecie filmiki i galerie z naszych przyjęć.


Trafiliście na moje ogłoszenie ponieważ szukacie Dja na wesele lub inne przyjęcie i lepiej trafić nie mogliście! Nazywam się Mateusz Wodarczyk i w branży muzycznej jestem od 2007r. Co przede wszystkim wyróżnia mnie spośród konkurencji to to że działam legalnie, posiadam własną działalność gospodarczą która zajmuję się oprawą muzyczna i oświetleniową przyjęć.

Ale teraz trochę o tym co robię… Dj na weselu nie może być w dżinsach i wygniecionej koszuli! Musi mieć odpowiedni garnitur aby reprezentować siebie! Dj na weselu nie może grać ze starego sprzętu tylko musi iść z duchem czasu i inwestować w coraz nowocześniejszy sprzęt! Dj na weselu nie może się bać ludzi tylko musi ich zabawiać dowcipami i zabawami!

Doświadczenie które zdobyłem przez ostatnie kilka lat pozwoliło mi dojść niemal do perfekcji w swojej dziedzinie (niemal no bo nikt nie jest idealny ;) ), świadczy o tym chociażby to że prawie każdy weekend w 2016 roku gram. Jeśli nie jest to wesele to inny jubileusz a czasami można mnie też usłyszeć w najpopularniejszym klubie z muzyka retro „Club 80” gdzie od kwietnia 2015roku jestem rezydentem.

Przyjęcie weselne wymaga prowadzenia przez profesjonalnego wodzireja który wyjdzie do gości nie raz i nie dwa! Wesele prowadzimy najczęściej w dwie osoby aby wszystko przebiegało płynniej. Całą uroczystość zaczynamy przywitaniem gości i śpiewaniem STO LAT, następnie jest trzaskanie kieliszków i zaproszenie gości na obiad. Gdy Młoda Para jest gotowa rozpoczyna oficjalnie przyjęcie swoim pierwszym tańcem. Następnie przed każdą wiązanką muzyczną prowadzimy zabawy i konkursy gdzie do zdobycia są bardzo cenne nagrody! Muzycznie się nie ograniczamy i zawsze gramy pod gusta gości, więc jeśli wszyscy najlepiej bawią się przy Disco Polo to taką muzykę gramy no a jeśli sprawdzają się lata ’80 to takie hity przeważają na przyjęciu.

Prowadzimy bardzo dużo zabaw m.in.:

 • Paczka (Poznawanie się przez gości)
 • Test zgodności (Zabawa dla Państwa Młodych)
 • Karmienie teściowej tortem (Zabawa integracyjna)
 • Kopertki (Zabawa integracyjna w tańcu)
 • Tańce Świata (Zabawa integracyjna w tańcu)
 • Kapelusze(Zabawa z nagrodami dla gości)
 • Lambada (Zabawa integracyjna w tańcu)
 • Krzesełka z fantami (Zabawa z nagrodami dla gości)
 • Ubieranie na czas (Zabawa z nagrodami dla gości)
 • Kto pierwszy ten lepszy (Zabawa z nagrodami dla gości)
 • Kareta/Rodzina (Zabawa integracyjna)
 • Rudy się żeni (Zabawa dla Pana Młodego)
 • Podawanie butelki (Zabawa integracyjna)
 • A kto się w styczniu urodził (Śpiewy przy stole)


Żadna z tych zabaw nie obraża nikogo z gości czy gospodarzy, nie jest „niesmaczna” i nie ma żadnych podtekstów erotycznych.

Prowadzimy także oczepiny, podziękowanie dla rodziców, krojenie tortu weselnego i wszystko to co będziecie od nas wymagać (w miarę naszych możliwości).

Dzięki temu że posiadamy projektor multimedialny można urozmaicić podziękowanie dla rodziców np. prezentacją lub filmem.
Ważna jest też estetyka i wygląd stanowiska, wszystko zakrywamy białym materiałem który jest podświetlany na różne kolory.

Oprócz oprawy muzycznej świadczę też usługi w zakresie strojenia światłem. W Polsce jest to coś nowego co wkrótce podbije rynek a na Państwa weselu taka atrakcja może być już dziś. Posiadamy 8 ruchomych głowić, 24 belki o długości 1m oraz 36 reflektorów typu PAR. Wszystkie lampy można programować i sterować nimi z profesjonalnej konsoli a co najważniejsze każda lampa jest oparta na diodach LED :)

O pełną ofertę proszę napisać mejla z opisem jakie przyjęcie Państwa interesuje, datę i zakres godzin.

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]