[Zespół / DJ]Zespół Banita Band oraz DJ Romek

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • małopolskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie

Zespół Banita Band oraz DJ Romek

Zespół na wesele!

Zespół muzyczny Banita Band wita! Jeśli interesuje Państwa profesjonalna oprawa muzyczna wesela, zabawy, balu, studniówki, bankietu, biesiady to jesteście pod właściwym adresem.

Wykonujemy prawie każdy rodzaj muzyki (disco, pop, muzykę biesiadną, disco polo i tradycyjną oraz covery polskiego i zagranicznego rocka), dlatego jesteśmy bardzo elastyczni podczas opraw imprez muzycznych. Na imprezach organizujemy różnego rodzaju gry, zabawy oraz konkursy. Potrafimy zabawić gości niezależnie od wieku oraz preferencji muzycznych. W doborze repertuaru, jak każdy dobry zespół muzyczny główny nacisk kładziemy na muzykę dynamiczną, dyskotekową z dużą dawką energii, przy której można się świetnie bawić.

Przyjęcia weselne prowadzimy w sposób odpowiedzialny, ale też przede wszystkim kulturalny. Wysokiej jakości własne oświetlenie oraz sprzęt nagłaśniający, to poza profesjonalizmem wykonań muzycznych, druga wizytówka naszego zespołu muzycznego.

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnej oprawy muzycznej na wesele, zabawę, bal, studniówkę, bankiet, biesiadę itp. zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem Banita Band.

Jako DJ od wielu lat zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną. Mam doświadczenie w prowadzaniu wesel, imprez okolicznościowych oraz firmowych. Posiadam nowe nagłośnienie, oświetlenie, dodatkowo wytwornice pary i baniek mydlanych, projektor oraz ekran projekcyjny. Podczas przeprowadzania wesel dokładam wszelkich starań, by Para Młoda była w pełni zadowolona z uroczystości. Dlatego też, repertuar muzyczny dobieram wspólnie z klientami, na życzenie przeprowadzam zabawy, konkursy i oczepiny. Ponieważ jako DJ i jednocześnie muzyk staram się być wszechstronny, często prowadzę biesiadę z akompaniamentem gitary i śpiewu, a także organizuję karaoke. Myślę, że przedstawiona przeze mnie oferta jest bardzo bogata, dlatego serdecznie zapraszam Państwa do współpracy i kontaktu telefonicznego.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Anna | 22 sierpień 2016
  • Ocena: 5
Świetny zespół! Grali u mnie na weselu 13.08.2016r. Świetnie bawią ludi repertuar bardzo bogaty, polski i zagraniczny. Do tego zespół jest naprawdę niedrogi w porównaniu do innych ofert i poziomów. Gorąco polecam zespół Banita Band!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]