[Zespół / DJ]Zespół Gratis Kielce

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (8)
Śr. ocena firmy: 5.0
4075

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
 • świętokrzyskie

Zespół Gratis Kielce

Zespół muzyczny "GRATIS" z Kielc w składzie:

* Beata Wolska - instrumenty klawiszowe, wokal
* Paweł Borycki - gitara elektryczna, wokal
* Wojciech Kozieł - gitara akustyczna, wokal oferuje oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez: wesela, festyny, zabawy, studniówki ,przyjęcia, bankiety, dancingi.

 

Nasza pasja do muzyki pozwoliła nam na stworzenie zespołu  GRATIS, w którym każdy z członków zespołu wnosi do niego odmienne zdolności, których wzajemne uzupełnianie przekłada się na to coś co pozwala tworzyć wspaniałą, nietypową grupę.
Dużo zabaw z gośćmi i bogaty repertuar z muzyką od lat 70’, po najnowsze hity list przebojów, zapewniają świetną zabawę. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Dysponując wieloletnim doświadczeniem,wyższym wykształceniem muzycznym, profesjonalnym sprzętem(Ketron Audya 5,RCF TT 22A,RCF NX N10-SMA,RCF TTS 12 A, Mackie Cfx 16, Mesa Boogie Dual Rectifier, Ibanez Jam 555, Yamaha Dwx  + oświetleniem)  i niespożytą energią bawimy wszystkich na najwyższym poziomie,  a naszą wizytówką jest solidność  i wysoka kultura osobista.

Można nas również posłuchać na YouTube: www.zespolgratiskielce.pl/repertuar.html

 

Zapraszamy:)

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (8)

~Andrzej | 16 wrzesień 2016
 • Ocena: 5
Świetny zespół. Wszyscy goście byli zachwyceni, skład zespołu potrafił idealnie poprowadzić całą imprezę. POLECAMY !
~Katarzyna i Kamil 24.10.2015r. | 29 październik 2015
 • Ocena: 5
Zespół GRATIS to fantastyczny Zespół, który bawi wszystkich gości do białego rana. Świetny repertuar wraz z wokalem i super prowadzone oczepiny. Zespół na bieżąco reaguje na potrzeby gości, można z nim wszystko uzgodnić i o nic się nie martwić. Jeszcze raz serdecznie za wszystko dziękujemy . Zespół GRATIS = 100% udanej imprezy
~Agnieszka i Wojtek Szymańscy 03.10.2015r | 12 październik 2015
 • Ocena: 5
Serdeczne podziękowania dla zespołu GRATIS za doskonałe poprowadzenie naszego przyjęcia weselnego. Profesjonalna konferansjerka Pani Beaty, niesamowite głosy a szczególnie Pana Wojtka :)znakomite gitary!!! Wszystko uczyniło nasze wesele wyjątkowym! Wszyscy dobrze wiemy jak ważna jest muzyka, poprowadzenie tak ważnego dnia... Zespół GRATIS spisał się na medal. Znaleźliśmy zespół w internecie, nie znaliśmy rekomendacji, zupełnie "w ciemno" jak to się mówi ... Nie żałujemy, wystawiamy ocenę celującą! Oczepiny- konkursy mega śmieszne i zaskakujące. Z całego serca polecamy zespół GRATIS z Kielc, wspaniali ludzie, cudowna atmosfera, przyjemność słuchania, oglądania oraz przeżywania :)
~Edyta i Daniel | 8 wrzesień 2015
 • Ocena: 5
Z wielką przyjemnością polecamy zespół muzyczny GRATIS z Kielc każdemu kto szuka zespołu, który nie tylko pięknie gra i śpiewa, ale także potrafi doskonale poprowadzić zabawę !!! Muzyka i wokal na najwyższym poziomie a do tego świetne zabawy i konkursy dla gości... po prostu BOMBA!!!!! Na naszym weselu wszyscy goście byli zachwyceni i doskonale bawili się do rana....a to jest najważniejsze. Polecamy w 100%!!!!!!!! Edyta i Daniel 15.08.2015r.
~Karol i Julia 25.10.2014r | 27 październik 2014
 • Ocena: 5
Nie owijając w bawełnę najlepszy zespół jaki mogliśmy sobie wymarzyć!!! Warto było tak długo szukać i trafiliśmy w dziesiątkę. Goście wypytują nas cały czas o kontakt, co to za zespół bo jest genialny. Zespół łapał kontakt z gośćmi, podłapywał wątki. Piękne wokale i talenty. Nawet nasz fotograf zachwalał zespół. Cała trójka utalentowana, przemiła. Bardzo dobry kontakt, wszystko do dogadania, uzgodnienia. Polecamy serdecznie wszystkim!!! Nie szukajcie dalej, bo to jest ten zespół, który sprawi że wasze wesele będzie wspominane jeszcze długo po ślubie :)

ps. od nas oczywiście gorące pozdrowienia i podziękowania dla całego Zespołu Gratis za świetną zabawę:)

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]