[Zespół / DJ]Zespół Lester Małopolska, Kraków

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • małopolskie

Zespół Lester Małopolska, Kraków

Jeśli poszukujesz zespołu muzycznego, który rozbawi Twoich gości weselnych do granic ich możliwości trafiłeś idealnie. Nie musisz już dalej szukać - zapoznaj się dokładnie z zawartością tej strony internetowej, posłuchaj demo, obejrzyj filmy, przejrzyj galerię zdjęć - zobaczysz, że to jest to, czego szukasz.

Lester to nie pierwszy lepszy zespół na wesele. Robimy to co lubimy i jesteśmy w tym dobrzy, Dlatego gwarantujemy 100% satysfakcji z poprowadzonej przez nas imprezy.

Oferujemy szeroki, składający się z kilkuset pozycji repertuar muzyczny, bogaty stylowo, oparty zarówno na polskich jak i zagranicznych wykonawcach pozwalający profesjonalnie obsłużyć wszelkie przedsięwzięcia i uroczystości tj. wesela, przyjęcia, bankiety, studniówki, bale oraz imprezy plenerowe.

Wykonujemy wyłącznie "na żywo" utwory ludowe, piosenki biesiadne oraz standardy i kompozycje w stylach tj. swing, bossa nova, pop, disco, rock i jazz na bieżąco wzbogacając prezentowaną gamę o wybrane najnowsze hity. Naturalnie repertuar zawsze dobieramy według wymagań zleceniodawcy oraz indywidualnie do charakteru imprezy.

Dysponujemy profesjonalnym instrumentarium, nagłośnieniem oraz oświetleniem, dlatego każda impreza z naszym udziałem to gwarancja dobrej zabawy. Dla każdego z nas muzyka jest pasją, która uzewnętrznia się instrumentalnie lub wokalnie. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.


Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]