[Zespół / DJ]Zespół Mirage Band

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • śląskie

Zespół Mirage Band

Zespół Mirage Band to od samego początku 5-cio osobowy zespół muzyczny. Jesteśmy zespołem z Czechowic-Dziedzic grającym od kilkunastu lat..W ostatnim czasie zmienił się perkusista, nasza młoda krew Łukasz oraz gitarzysta Marek.

Najważniejsze i to, co nas wyróżnia, że wszystkie imprezy gramy "na żywo" oraz podchodzimy do muzyki z pasją i sercem. Do każdej imprezy przygotowujemy się indywidualnie solidnie i profesjonalnie.

W naszym przypadku oprawa imprezy to nie tylko profesjonalna muzyka ale również konferansjerka i elastyczny program zabawowy oraz uśmiech.

Jeśli szukasz zespołu na wesele,imprezę firmową, bankiet lub inną okoliczność trafiłeś pod właściwy adres. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju imprez daje gwarancję satysfakcji i profesjonalizmu z naszej strony.

Na naszej stronie www.mirageband.pl w dziale demo przedstawiamy mp3 MirageBand live nagrany bez „obróbki” na żywo,który proponujemy odsłuchiwać na sprzęcie lepszym niż głośniki TV lub laptopa. Oczywiście materiał tam zawarty ma dla Państwa charakter informacyjny więc gorąco zapraszamy do zobaczenie Zespołu MirageBand na żywo w dogodnym ustalonym terminie.
Wybór oczywiście należy do Państwa a my gwarantujemy wysoką, jakość oraz uśmiech i podziękowanie zadowolonych uczestników.

 

Zapraszamy do współpracy - Zespół Mirage Band!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]