[Zespół / DJ]Zespół Muzyczny Back Door

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • dolnośląskie

Zespół Muzyczny Back Door

Zespół założyliśmy w latach 70-tych, biorąc udział w ważniejszych imprezach w Kotlinie Kłodzkiej, w przeglądach i festiwalach w całej Polsce, wykonując utwory własne oraz muzykę popularną każdego rodzaju, w zależności od potrzeb: pop, rock, jazz, disco, poetycka, harcerska, żołnierska a nawet rosyjska. Byliśmy laureatami wielu nagród na konkursach i festiwalach muzyki młodzieżowej (OMPP Wrocław), harcerskiej (Siedlce, Kielce), rosyjskiej (Zielona Góra) , wojewódzkich  i ogólnopolskich. Na jakiś czas nasze drogi rozeszły się, chociaż każde z nas nadal zajmowało się muzyką.

Graliśmy w różnych składach na kontraktach zagranicznych w Finlandii, Norwegii, Niemczech i USA. W 2008 roku, mając chyba troszkę dość rozstań z rodzinami postanowiliśmy wrócić z wojaży i się reaktywować. Grupa Back Door, to paczka wesołych i zgranych ze sobą, wykształconych muzyków, którym gra w sercach. Chyba nie ma imprezy, której byśmy nie pokonali.

Wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej w Polsce i za granicą pozwala nam na zaspokojenie wszelkich muzycznych gustów, począwszy od świetnych lat 60-tych po współczesne hity polskie i zagraniczne. Rozumiemy to, że ludzie uwielbiają disco polo, dlatego też gramy również i  ten gatunek muzyczny. W trakcie trwania imprezy robimy muzyczny show tematyczny do którego jesteśmy stosownie przebrani, czyli KRÓLOWIE DISCO( muzyka szalonych lat 70-tych), I LOVE ROCK'N ROLL ( klasyka rocka -AC/DC , DEEP PURPLE i inne).

Jesteśmy kapelą coverową, ale mamy też swój dorobek artystyczny. Gramy koncerty, eventy, bankiety, gale, wesela, plenery i inne tego typu imprezy. Jesteśmy w 100% profesjonalni, a każdą imprezę traktujemy indywidualnie , bardzo poważnie i z wielką przyjemnością, ponieważ kochamy to co robimy. W kapeli wszyscy śpiewają, dlatego też na imprezach z nami nie jest monotonnie. Dojeżdżamy w każdy zakątek Polski i nie tylko.

W zależności od potrzeb, swój skład możemy rozbudować o dodatkowych muzyków( np. saksofonistę), wokalistkę lub wodzireja. Prowadzimy imprezy i wesela obcojęzyczne angielski, niemiecki i norweski. W swoim repertuarze mamy największe hity z tych krajów. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie sceniczne firmy QSC o mocy 6000W, swoją scenę, podest i parawan akustyczny dla perkusisty, oświetlenie ledowe - głowy, lasery, belki i pary. Dobrze dobrany repertuar, wysoka kultura osobista i świetny kontakt z publicznością gwarantuje Państwu udaną imprezę. Udzielamy wysokich rabatów na nasze usługi. Zapraszamy do współpracy.

Oferta firmy:
Nasz repertuar adresowany do widzów od 5 do 95 roku życia, przyciągnie na Wasza imprezę każdą publiczność. Sprawdza się na imprezach plenerowych jak i w obiektach. Opracowaliśmy go bazując na 30-sto letnim doświadczeniu scenicznym. Posiadamy swój własny transport, scenę , podest i parawan akustyczny dla perkusisty, profesjonalny sprzęt nagłąsniający o dużej mocy, a także zawodowe oświetlenie. Prócz wesel, obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, koncerty  tematyczne, bankiety, eventy oraz firmówki. Z nami impreza jest zawsze na najwyższym poziomie, a co najważniejsze udana. Z Back Door nikt nie podpiera ścian.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Agnieszka | 23 wrzesień 2016
  • Ocena: 5
Świetna kapela, lepszej nie mogłam sobie wymarzyć. Goście byli zachwyceni i wszyscy dopytywali się, skąd wytrzasnęliśmy tak wspaniały zespół. Dzięki Back Door. Będziemy Was polecać, bo jesteście tego warci.

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]