[Zespół / DJ]Zespół Muzyczny "Colorado Stars''

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
 • zachodniopomorskie

Zespół Muzyczny "Colorado Stars''

Oferta zespołu muzycznego „Colorado Stars”

Z wielką przyjemnością przedstawiamy państwu ofertę zespołu z długoletnim doświadczeniem na rynku muzycznym bo już dwadzieścia lat gramy dla państwa przeważnie koncerty ale nie unikamy też imprez różnego rodzaju, gwarantując państwu tym samym zawsze udaną zabawę czy wesele:)

Jedną z ważnych pozytywnych cech zespołu jest umiejętność doboru repertuaru do typu imprezy i gustów publiczności tak aby publiczność pomimo różnego wieku dobrze i wesoło się bawiła. Wykorzystujemy wysokiej klasy firmowe nagłośnienie oraz starannie dbamy o ogólny wizerunek zapewniając również nowoczesną oprawę świetlną sceny.Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie z tytułu wykonywanej pracy na co dzień.Zawsze Staramy się spełniac wszystkie muzyczne życzenia gości,tak aby każdy był w pełni zadowolony.Na życzenie prowadzimy różnego rodzaju konkursy oraz zabawy.

Oferta zespołu to profesjonalna oprawa muzyczna imprez takich jak;
*Wesela,Poprawiny,Studniówki,Imprezy Firmowe,Event,Bale Sylwestrowe,Festyny, Bale Karnawałowe, Imprezy Muzyczno-Kulturalne.

Zespół Muzyczny Colorado Stars jak każdy inny dobry zespół oferuje Państwu szeroki i różnorodny repertuar utworów od standardów muzyki popularnej, filmowej, swingowej,oraz instrumentalnie np.utwory gitarowe Carlosa Santany,muzyki akordeonowej granej głównie na początku imprez w trakcie posiłków tworząc przyjemną atmosferę, poprzez lekką muzykę taneczną poczynając już od lat 60-tych, 70-tych, następnie niezapomniane i wiecznie młode piosenki lat 80-tych, 90-tych aż do najnowszych utworów pop i dance uznawanych ogólnie za hity - z ciągle aktualizowanymi nowymi utworami z list przebojów.Ostatnio wprowadziliśmy również świetną orginalną muzykę country przy której goście świetnie się bawią.

Gramy - Śpiewamy - Prowadzimy

W trakcie konsumpcji na życzenie gramy i śpiewamy biesiady „na ludową nutę” prowadząc wspólną zabawę przy stołach z towarzyszeniem tradycyjnych instrumentów akustycznych.Można nas znaleźć na youtube.ps.Mamy super nagłośnienie i oświetlenie:)

W ostatnim czasie nasz zespół powiększył się o trzech profesjonalnych muzyków grających na: saksofonie, gitarze i perkusji!

 

Zapraszamy do kontaktu!


W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (4)

~Mieciu | 5 listopad 2016
 • Ocena: 5
Serdecznie dziękujemy zespołowi "Colorado Stars"Za wspaniałe występy dla zagranicznych gości na których nam bardzo zależało,jeżeli ktoś z państwa szuka profesjonalistów w każdym calu,to z czystym sercem polecam tą parę.
~Mieciu | 23 lipiec 2016
 • Ocena: 5
Polecam wszystkim ten zespół!Znają się na swojej pracy!Dziękuję za wspaniałą imprezę!
~Katarzyna | 12 maj 2016
 • Ocena: 5
Taras mają nowy skład!Jest saksofonista,perkusista,gitarzysta i klawiszowiec jak i piękna wokalistka!
Wszystko pięknie dograne.Polecam na każdą imprezę!
~Marek i Ela | 3 marzec 2016
 • Ocena: 5
Zespół jedyny w swoim rodzaju,wspaniały
i zna się na swojej pracy nie ma się do czego przyczepić!Reprezentują najwyższy poziom.Polecam dla wymagających i ceniących sobie dobrą zabawę oraz świetną muzykę jak i również doskonałe oświetlenie z najwyższej półki.

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]