[Zespół / DJ]Zespół Muzyczny Eliot

Województwo: opolskie
Miasto: Ozimek
k. Kędzierzyn Koźle, Opole, Strzelce Opolskie, Olesno, Głubczyce, Namysłów, Brzeg
Kod pocztowy: 46-040
Adres: ---
Telefon: 603 193 176
Fax: ---
Strona www: www.zespoleliot.pl
Cena od: ---
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
2773

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • opolskie

Zespół Muzyczny Eliot

Zespół muzyczny Eliot powstał latem w 1991 r. w Ozimku. Założycielem jest Jan Ledniowski, który po zakończeniu działalności z zespołem "Faraon" postanowił kontynuować swoją przygodę z muzyką. Kolejno do zespołu dołączyli Krystian Rajtor, Tomasz Calicki i Tadeusz Ledniowski, który przeszedł z zespołu "Orion". Od tego momentu grupa "Eliot" zaczęła dynamicznie się rozwijać. W tym składzie zespół zadebiutował grając już na przełomie lat 1991/92 zabawę Sylwestrową w Ozimskim Domu Kultury. Kolejne lata, to oprócz zdobywania doświadczeń na różnego rodzaju imprezach tanecznych, praca nad coraz to nowszym repertuarem, brzmieniem oraz wizerunkiem zespołu.

 

Po sześciu latach działalności zespół nagrał swoją pierwszą płytę pt. "Demo weselne", na której oprócz coverów znanych utworów znalazły się dwie piosenki własne, autorstwa Tomasza Calickiego - "Zagubiona miłość" i "Serca wołanie".

 

W 2001 roku zespół Eliot nawiązał współpracę ze znaną katowicką firmą fonograficzną - "Kamerton", w której nagrał piosenki, znajdujące się na składankach pt."Słodkie fiołki" oraz "Przetańczmy całą noc". W 2005 roku wokalista zespołu Tomasz Calicki wziął udział w znanym telewizyjnym programie "Szansa na sukces", śpiewając wielki przebój polskiej klasyki - "Odrobinę szczęścia w miłości". Za wykonanie utworu jury przyznało Tomkowi wyróżnienie.

 

Jesienią 2005 na rynku ukazała się kolejna płyta pt. "Eliot dla Was gra", na której również prócz piosenek coverowych możecie Państwo znaleźć kompozycje własne Jana Ledniowskiego oraz Krystiana Rajtora. W 2009 roku pojawiła się następna, już trzecia płyta pt. "Ze mną bądź". Próbki utworów możecie wysłuchać w zakładce dyskografia. Obecnie w repertuarze zespołu są utwory z różnych gatunków muzycznych z wykorzystaniem instrumentów klawiszowych, gitary, gitary basowej, saksofonu tenorowego i altowego, akordeonu.

 

 Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]