[Zespół / DJ]Zespół Muzyczny Forte

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
250

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • wielkopolskie

Zespół Muzyczny Forte

Profesjonalny zespół muzyczny na wesele Poznań - wieloletnie doświadczenie.

Podstawę stanowią dwie osoby ale współpracujemy dodatkowo z wokalistką i saksofonistą. Dlatego zawsze istnieje możliwość wystąpienia w tercecie lub w kwartecie. Jest to zależne od upodobań klienta. Wykonujemy najbardziej znane polskie oraz zagraniczne hity z lat 60,70,80,90 -tych oraz przeboje współczesne. Ponieważ żadne wesele nie może się obejść bez muzyki biesiadnej , taką obowiązkowo mamy w swoim repertuarze. Skład zespołu jak wspomniałem mogą stanowić cztery osoby i każda z nich dysponuje bardzo dobrym ciekawym wokalem. Wszyscy maksymalnie angażują się by jak najlepiej wykonać usługę. Każdego klienta traktujemy bardzo poważnie oraz indywidualnie. Staramy się poznać wymagania , potrzeby i życzenia zainteresowanych by najlepiej poprowadzić imprezę która na długo pozostawi miłe wspomnienia. Staramy się bawić zawsze "na czasie" dlatego ciągle wzbogacamy nasz repertuar o nowe piosenki pojawiające się na rynku muzycznym. Oprócz muzyki i śpiewu proponujemy fachowe prowadzenie imprezy. Zespół zapewnia doskonałą oprawę muzyczną każdej imprezy. Forte to wielkopolski zespół weselny oferujący swoje usługi muzyczne podczas różnego typu okazji rodzinnych, gwarantujący każdorazowo świetną zabawę w dowolnej, wytypowanej przez klienta aranżacji. Na naszej www w zakładce demo zamieściliśmy próbkę naszych możliwości wokalnych.


 Na życzenie opcja - Didżej Zbyszek

Szukacie profesjonalnego Dj-a, na terenie wielkopolski, który kieruje się pasją i zamiłowaniem do muzyki? Doskonale trafiliście! Dlaczego? Ponieważ muzyka to moje życie, jestem po to, aby Wasza impreza była udana i niezapomniana. Moja muzyka to oryginalne wersje utworów od lat 30-tych 60-tych przez 70-te, 80-te, 90-te, piosenki weselne, biesiadne, disco-polo, muzyka disco, aż do obecnie popularnych hitów radiowych  dobór repertuaru należy do Was. Oczywiście prowadzę również zabawy weselne i konkursy, gwarantujące ogromną dawkę humoru i radości dla Waszych gości! Dysponuję profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem i innymi imprezowymi bajerami, które stworzą idealny nastrój i klimat.


Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]