[Zespół / DJ]Zespół Muzyczny ORION BAND

Województwo: świętokrzyskie
Miasto: Kielce
k. Końskie, Jędrzejów, Busko Zdrój
Kod pocztowy: 25-304
Adres: ---
Telefon: 505 051 181
Fax: ---
Strona www: www.orionband.eu
Cena od: ---
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (5)
Śr. ocena firmy: 4.6
5128

Opis oferty

Obszar działania:
 • CAŁA POLSKA
 • świętokrzyskie

Zespół Muzyczny ORION BAND

 

Odpowiednio dobrana oprawa muzyczna - to podstawa każdej udanej imprezy!!!
Dlatego warto postawić na dobry zespół muzyczny.

 

Repertuar naszego zespołu obejmuje największe taneczne hity muzyki polskiej i zagranicznej, dzięki czemu gwarantujemy udaną zabawę zarówno dla starszych jak i dla młodszych gości. Śpiewamy w języku angielskim, francuskim, włoskim, rosyjskim i oczywiście polskim.

Zespół utrzymuje podczas imprezy bezpośredni kontakt z widownią, co pomaga stworzyć swobodną i miłą atmosferę wśród obecnych. ORION BAND prezentuje wysoką kulturę osobistą, poprawny język, ubiór dostosowany do okoliczności. Staramy się, aby na naszych występach królowała nie tylko świetna muzyka lecz również świetny humor.
Osoby, które były na naszych imprezach potwierdzą, że nie tylko gramy i śpiewamy, ale kontrolujemy przebieg wesela, aby było bezpiecznie i wesoło, a także by każdy dobrze się czuł.

Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły, jednocześnie tworząc własną, niepowtarzalną atmosferę. Zawsze przykładamy wielką uwagę do wszystkich sugestii odnośnie repertuaru muzycznego czy też konkursów i zabaw weselnych. Najważniejsze są dla nas potrzeby (gusty muzyczne) ludzi dla których gramy, dlatego nasz repertuar jest tak bogaty i elastyczny.

Naszą specjalnością, która stała się standardem - jeżeli chodzi o przyjęcia weselne, to biesiada za stołami z akompaniamentem zespołu. Nasz zespół w swoim wyposażeniu sprzętowym posiada takie instrumenty jak akordeon, trąbka i saksofon, co pozwala nam bez potrzeby nagłośnienia wychodzić do gości, grając przy stołach największe przeboje muzyki biesiadnej, tj: "Szła dzieweczka", "Hej z góry, z góry", "Hej sokoły", itp.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jesteśmy grupą wykształconych muzyków, tak więc potrafimy dostosować się do wszelkich wymagań śpiewających gości. Gramy właściwie wszystko i we wszystkich tonacjach. Granie za stołami to świetna zabawa, zarówno dla gości, jak i dla nas. Pozwala to na szybką integrację oraz na wykazanie się w kwestii wokalnej, bardziej odważnych gości. Nasz zespół posiada własne nagłośnienie oraz oświetlenie estradowe.

 

Niezawodny transport pozwala na dojazd w każde wskazane miejsce,
dzięki czemu świadczymy nasze usługi na terenie całego kraju.

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (5)

~gość hotelu łysogóry | 5 październik 2015
 • Ocena: 5
Świetny zespół - grał 03.10.2015 na weselu w hotelu Łysogóry. Fajny repertuar. Goście świetnie się bawili, potrafią przywołać muzyką gości na parkiet. Ważne też że wyglądają reprezentatywnie - czego niektórym zespołom niestety brak :/
~Michał | 26 sierpień 2015
 • Ocena: 5
Super zespół, polecam!
~Jolka | 27 luty 2015
 • Ocena: 5
Byłam na weselu, na którym grał ten zespół i świetnie się bawiłam! :D Polecam każdemu!:)
~gośka&kris | 22 maj 2012
 • Ocena: 5
Ostatnio bawiliśmy się na weselu w Magnacie w Mostkach gzie grali. Świetna zabawa. Bardzo dobrze grają, kawałki nie tylko po polsku, trochę biesiady, trochę nowości. Dla każdego coś dobrego. Na pewno zatrudnimy ich też na nasze wesele.
P.S. "A night like this" dostępne na stronie internetowej, w wykonaniu wokalistki-MISTRZOSTWO
~weselnik | 7 kwiecień 2012
 • Ocena: 3
nawet nawet

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]