[Zespół / DJ]Zespół Muzyczny Progress / Oprawa ślubów

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • mazowieckie

Zespół Muzyczny Progress / Oprawa ślubów

Zespół muzyczny Progress to profesjonalna oprawa muzyczna wszelkiego rodzaju imprez tanecznych i artystycznych. Graliśmy i gramy na weselach, bankietach, studniówkach, balach sylwestrowych, dancingach, festynach, zabawach tanecznych, prywatkach, imprezach plenerowych oraz występach artystycznych.

Naszą ofertę kierujemy do par, które zamierzają się pobrać, jak również do organizatorów przyjęć weselnych. Doświadczenie i gwarancja dobrej zabawy sprawią, że wybór Progressu będzie doskonałą decyzją na najważniejszy wieczór w życiu!

Oprawa muzyczna wesela to nie tylko tańce na parkiecie, ale także pełne poprowadzenie imprezy, od wizyty u państwa młodych przed uroczystością zaślubin, po powitanie, przygrywki przy stołach, oczepiny i konkursy, a także ewentualne poprawiny. Posiadamy pełne doświadczenie w oprawie przyjęcia, dopasowując całą oprawę do potrzeb organizatora. Możemy nawet zagrać na ślubie!

Trzymamy także zasadę, że nie spożywamy napojów alkoholowych na przyjęciach weselnych - z nami wesele po oczepinach na pewno się nie zakończy!

Ponadto nasz program oczepinowy nie zawiera żadnych skeczy, które uwłaczają godności człowieka i są niezgodne z zasadami moralnymi. Organizując program oczepinowy kierujemy się kulturą i etyką, nie wystawiając nikogo na ośmieszenie lub niebezpieczeństwo. Oczepiny powinny przede wszystkim nawiązywać do tradycji, czego nie brakuje w naszej ofercie. Nasza propozycja to przyśpiewki, skecze, gagi, konkursy i quizy, które będą ciekawe i jednocześnie bardzo humorystyczne.

Oprawa muzyczna ślubu z udziałem Zespołu Muzycznego Progress to nieprzeciętna, piękna, klimatyczna muzyka, emocje, wzruszenie i duma. Progress kompleksowo zadba o ceremonię zaślubin bądź mszę ślubną. Zapewniają stylową muzykę i estradowe nagłośnienie. Całość utrzymana jest w jednakowym, podniosłym klimacie. Ślub z ich udziałem to pełna emocji i wzruszeń prawdopodobnie najpiękniejsza chwila w Waszym życiu. Naprawdę warto!

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]