[Zespół / DJ]Zespół Muzyczny - Qantes

Województwo: lubelskie
Miasto: Międzyrzec Podlaski
k. Lublin, Biała Podlaska, Krasnystaw, Chełm, Hrubieszów, Zamość, Tomaszów Lubelski, Świdnik
Kod pocztowy: 21-560
Adres: ---
Telefon: 693 700 110
Fax: ---
Strona www: www.qantes.pl
Cena od: ---
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (4)
Śr. ocena firmy: 5.0
1893

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
 • lubelskie

Zespół Muzyczny - Qantes

Jesteśmy młodym, energicznym zespołem, prezentującym nową, lepszą jakość w obsłudze imprez rozrywkowych i uroczystości weselnych. Często spotykamy się z określeniem, że nasze aranżacje są świeże, nowatorskie, jedyne w swoim rodzaju.
Na repertuar zespołu składa się szeroki wachlarz wykonawców oraz gatunków muzycznych będących przekrojem czasowym od lat 60 do dnia dzisiejszego, wykonawców polskich oraz zagranicznych, utwory znane przez starsze pokolenie czy aktualne pierwsze miejsca list przebojów.
Wesela prowadzimy według wcześniej ustalonego scenariusza z uroczystym wprowadzeniem Młodej Pary na salę, przez powitanie, toasty weselne, pierwszy taniec i oczepiny mające na celu rozbawić a nie ośmieszyć dlatego też organizujemy tylko takie w których sami chcielibyśmy uczestniczyć. Z doświadczenia wiemy przy jakich utworach bawią się goście, mimo to nie korzystamy z żadnego sztywnego szablonu, trafnie dobierając muzykę do osób bawiących się na parkiecie.
Pracujemy na wysokiej klasy nagłośnieniu zachodniej firmy DYNACORD (ogólna moc 5000W- opcja)co gwarantuje czystość i dynamikę brzmienia. Utwory wykonujemy na profesjonalnych instrumentach klawiszowych z wykorzystaniem samplerów w połączeniu z instrumentami akustycznymi: saksofon, perkusja, akordeon.
Śpiewamy w języku angielskim, francuskim, włoskim, rosyjskim no i oczywiście polskim.
Na scenie prezentujemy wysoką kulturę osobistą, poprawny język, ubiór dostosowany do okoliczności. Fakt iż nie spożywamy alkoholu w pracy potwierdza, że podchodzimy do każdego zlecenia poważnie, czyniąc wszystko by każde spotkanie z muzyką wykonywaną przez nasz zespół zapadło na długo w pamięci wszystkich obecnych. Dysponujemy własnym transportem, co pozwala nam dotrzeć w każde wskazane miejsce.

Na życzenie podejmiemy się uczynienia zadość staropolskiemu zwyczajowi powitania muzyką gości weselnych w domu Panny Młodej.

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (4)

~A. i D. - Łuków | 17 luty 2014
 • Ocena: 5
My również chcielibyśmy podziękować za wspaniałą, niezapomnianą noc. Było cudownie. Życzmy wam kolejnych sukcesów na scenie. Polecamy :)
~alfa | 19 grudzień 2013
 • Ocena: 5
Bardzo skromni ludzie, ale umieli się pokazać ze swojej bardzo dobrej strony, świetne umiejętności wokalne i instrumentalne, repertuar też był ekstra. Super zabawa. Polecam tych ludzi.
~lontek | 16 grudzień 2013
 • Ocena: 5
Fajnie graliście. Doskonale się bawili wszyscy goście. Musicie mieć na to jakiś patent :) Wspaniała muzyka. Kto wie może kiedyś będę miał okazję Was jeszcze gdzieś usłyszeć.
~Emilia i Karol | 27 listopad 2013
 • Ocena: 5
Dziękujemy !!! Było super !!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]