[Zespół / DJ]Zespół Muzyczny SERVERdance

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (1)
Śr. ocena firmy: 5.0
205

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • podlaskie

Zespół Muzyczny SERVERdance

Zespół muzyczny SERVERdance jest kontynuacją formacji SERVER, założonej w 2007r. Od końca 2015 roku skład grupy uległ zmianie. Do zespołu dołączyła świeża krew – Adam (znany również jako Dj Damek), Michał (niezastąpiony multiinstrumentalista i wokalista) oraz Kornelia (wokalistka). Ze starego składu pozostał Dawid – pomysłodawca i twórca autorskich utworów zespołu. Każdy z członków zespołu jest bogaty w wieloletnie doświadczenie.

SERVERdance obsługuje wszelkie imprezy okolicznościowe, wesela, bale, studniówki, festyny w całym kraju, jak i za jego granicami, gwarantując przy tym świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.
Zespół ma na swoim koncie wiele wydanych utworów i wideoklipów, nie tylko w języku polskim, ale również białoruskim, ukraińskim i rosyjskim.

Wesele w większości przypadków, zdarza się tylko jeden raz w życiu. Dlatego też marzeniem każdej Młodej Pary jest, ażeby było ono niezapomniane.    

Zawsze staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów i nie zawieść ich oczekiwań. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i różnorodne pomysły. Mimo, iż wszystkie wesela określamy jednym i tym samym słowem, to jednak każde z nich jest inne. Do każdego podchodzi się inną ścieżką i z innymi pomysłami.

Repertuar muzyki weselnej zawsze jest ustalany z Nowożeńcami, dlatego też wśród granych utworów nie znajdą się pozycje nieodpowiednie. Obejmuje utwory z lat 60, 70, 80-tych, utwory biesiadne, muzykę dancingową, disco polo, muzykę cygańską, rosyjską, białoruską i ukraińską (wesela prawosławne) jak i najnowsze utwory z list przebojów.

Staramy się go zawsze dostosować do bawiących się gości weselnych i podążając tą ścieżką grać to, co się podoba, zapewniając świetną zabawę.


Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Justyna i Robert 07.10.2016 | 25 lipiec 2017
  • Ocena: 5
O i to jest ZESPÓŁ!!! Dzięki za mega zajebistą imprezę:) Pozdrawiamy!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]