[Zespół / DJ]Zespół Muzyczny SERVERdance

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
40

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • podlaskie

Zespół Muzyczny SERVERdance

Zespół muzyczny SERVERdance jest kontynuacją formacji SERVER, założonej w 2007r. Od końca 2015 roku skład grupy uległ zmianie. Do zespołu dołączyła świeża krew – Adam (znany również jako Dj Damek), Michał (niezastąpiony multiinstrumentalista i wokalista) oraz Kornelia (wokalistka). Ze starego składu pozostał Dawid – pomysłodawca i twórca autorskich utworów zespołu. Każdy z członków zespołu jest bogaty w wieloletnie doświadczenie.

SERVERdance obsługuje wszelkie imprezy okolicznościowe, wesela, bale, studniówki, festyny w całym kraju, jak i za jego granicami, gwarantując przy tym świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.
Zespół ma na swoim koncie wiele wydanych utworów i wideoklipów, nie tylko w języku polskim, ale również białoruskim, ukraińskim i rosyjskim.

Wesele w większości przypadków, zdarza się tylko jeden raz w życiu. Dlatego też marzeniem każdej Młodej Pary jest, ażeby było ono niezapomniane.    

Zawsze staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów i nie zawieść ich oczekiwań. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i różnorodne pomysły. Mimo, iż wszystkie wesela określamy jednym i tym samym słowem, to jednak każde z nich jest inne. Do każdego podchodzi się inną ścieżką i z innymi pomysłami.

Repertuar muzyki weselnej zawsze jest ustalany z Nowożeńcami, dlatego też wśród granych utworów nie znajdą się pozycje nieodpowiednie. Obejmuje utwory z lat 60, 70, 80-tych, utwory biesiadne, muzykę dancingową, disco polo, muzykę cygańską, rosyjską, białoruską i ukraińską (wesela prawosławne) jak i najnowsze utwory z list przebojów.

Staramy się go zawsze dostosować do bawiących się gości weselnych i podążając tą ścieżką grać to, co się podoba, zapewniając świetną zabawę.


Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]