[Zespół / DJ]Zespół Muzyczny Universum

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Zespół Muzyczny Universum

Jesteśmy grupą wokalno-instrumentalną z Aleksandrowa Kujawskiego. Jako zespół muzyczny możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem scenicznym oraz gronem zadowolonych klientów.

Lata wspólnej pracy zaowocowały bogatym repertuarem, w którym znajdziecie Państwo niezapomniane przeboje z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych a także przeboje z polskich i światowych list przebojów. Umiejętność poruszania się w różnych stylach muzycznych, pozwala nam zadowolić słuchaczy o zróżnicowanych gustach i dużej rozpiętości wiekowej.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów; począwszy od pierwszego tańca Pary Młodej, utworu dla Rodziców a skończywszy na doborze zabaw i konkursów oczepinowych. Posiadamy nagłośnienie, które pozwala nam na uzyskanie profesjonalnego brzmienia oraz oświetlenie, które wprowadza odpowiedni klimat na sali i scenie.

Nasz rejon działania to głównie województwo Kujawsko-Pomorskie (Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek, Toruń, Włocławek, Radziejów...), ale na życzenie jesteśmy gotowi dojechać w każdy zakątek Polski.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji gdy organizujecie:

 • wesele
 • dancing
 • studniówkę
 • bal sylwestrowy, karnawałowy
 • uroczystość jubileuszową
 • imprezę plenerową itp...

Odwiedź naszą stronę na facebooku!

 

Zespół UNIVERSUM demo from Emelfis on Vimeo.

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (2)

~Paula&Paweł | 22 wrzesień 2017
 • Ocena: 5
Zespół rozgrzał naszych weselnych gości do czerwoności!! Pełen profesjonalizm, energia i power. Dziękujemy raz jeszcze!!! Cieszymy się, że za rok widzimy się ponownie:)
~Asia | 22 wrzesień 2017
 • Ocena: 5
Bardzo dziękujemy. Zespół rewelacja. Pełen profesjonalizm. Świetne wokale. Fantastyczne zabawy i to co najważniejsze - bardzo dobry kontakt z uczestnikami zabawy. Wesele poprowadzone w świetnym stylu z wyczuciem smaku. Szczerze polecamy i życzymy dużo sukcesów!!!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]