[Zespół / DJ]Zespół PepperMint

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (1)
Śr. ocena firmy: 5.0
675

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • wielkopolskie

Zespół PepperMint

Specyfika zespołu, sprawia, że praktycznie każdy rodzaj muzyki, jest dla nas na wyciągnięcie ręki.

Skład zapewnia, młodość, świeżość ale i wieloletnie doświadczenie. Wszyscy jesteśmy pasjonatami muzycznymi, choć każdy w trochę innej dziedzinie. Staranność o szczegóły, oraz zaangażowanie w odtwarzanie największych hitów, sprawia, że uroczystość weselną, potrafimy przekształcić, w wieczór niezapomnianych doznań muzyczno-tanecznych.

Ilość piosenek, po jakie można sięgnąć i jednocześnie przypomnieć weselnikom o ich istnieniu, powoduje, że nie przykładamy wagi do twórczości Disco Polo. Wiele zespołów preferuje ten rodzaj muzyki, wręcz twierdząc, że bez niej, wesele nie ma prawa bytu. My natomiast jesteśmy innego zdania. Wiele lat doświadczenia i opinie klientów, którzy mieli okazję bawić się przy naszej muzyce, pozwalają nam trwać przy tym założeniu, które oczywiście nie zadowoli wszystkich, ale pozwoli nam trafić do właściwej klienteli.

Wychodząc z założenia, że trzeba kochać to co się robi, by robić to dobrze, polecamy się osobom, które wychowywały się przy muzyce z radioodbiorników i list przebojów. Nie zapominamy o najmłodszych jak i najstarszych. W naszej szerokiej ofercie muzycznej, pojawiają się pozycje, od Czerwonych Gitar, czy przebojów Krzysztofa Krawczyka, przez Modern Talking lub Queen, kończąc na współczesnych evergreenach takich wykonawców jak Brian Adams, Mel C czy nawet Margaret.

Uroczystość weselną, prowadzimy w sposób kulturalny i ze smakiem, nie zapominając o sporej dawce dobrego humoru.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Ilona i Jędrzej | 4 październik 2017
  • Ocena: 5
REWELACJA!!! Polecamy wszystkim zespół Peppermint z całego serca! Nie wyobrażamy sobie innego zespołu na naszym weselu. Goście nie schodzili z parkietu do samego rana. Muzyka dla starszych i młodszych, wesoło, profesjonalnie i z klasą! DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY :)

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]