[Zespół / DJ]Zespół Piotrex

Województwo: warmińsko-mazurskie
Miasto: Olsztyn
k. Działdowo, Giżycko, Iława, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Szczytno, Malbork, Kwidzyn, Brodnica, Mława, Myszyniec
Kod pocztowy: 10-080
Adres: ---
Telefon: 501 028 444
Fax: ---
Strona www: www.zespolpiotrex.pl
Cena od: 4500zł
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (3)
Śr. ocena firmy: 5.0
855

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
 • kujawsko-pomorskie
 • mazowieckie
 • pomorskie
 • warmińsko-mazurskie

Zespół Piotrex

Piotrex to pasjonaci, którzy przypadną do gustu każdemu słuchaczowi, a dzięki bogatemu doświadczeniu i przygotowaniu muzycznemu spełnią wysokie oczekiwania klientów. Nasze występy to szeroka kompozycja możliwości instrumentalnych i wokalnych, wzbogacona dodatkowo profesjonalnymi efektami świetlnymi. Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu rozrywki na najwyższym poziomie – mimo indywidualnego podejścia do każdej uroczystości, PIOTREX zagwarantuje Państwu dynamiczne show, niezapomniane wrażenia i wspaniałą zabawę! Oferujemy występy dwóch grup muzycznych – 5 lub 4-osobowej, w zależności od terminu uroczystości. Obie grupy prezentują wysoki poziom muzyczno-artystyczny oraz identyczne instrumentarium, sprzęt i styl. Obie grupy zapewnią profesjonalne, zbliżone do oryginałów aranżacje muzyczne utworów, wykonywane na najwyższej jakości instrumentach muzycznych, a także znakomite brzmienie wokalne dzięki dwu-trzy głosowej harmonii. Osoby występujące w zespołach to profesjonalni muzycy i wokaliści

Oferta zespołu w pierwszej kolejności skierowana jest do tych Państwa, którzy w niedalekiej przyszłości planują zawrzeć związek małżeński i zorganizować własne, niepowtarzalne wesele. Proponujemy Państwu oprawę muzyczną błogosławieństwa w domu, uroczyste wprowadzenie Pary Młodej na salę, toasty weselne, pierwszy taniec, oczepiny z ciekawymi zabawami i konkursami, biesiadę przy stołach. Ponadto zapewniamy również kontynuowanie wspaniałej zabawy weselnej w czasie poprawin, na których proponujemy muzykę na żywo jak i muzykę mechaniczną.

Oprócz uroczystości ślubnej oraz wesela wraz z poprawinami zapewniamy oprawę muzyczną bali andrzejkowych i sylwestrowych, studniówek, bankietów, dancingów itp.

Atuty zespołu Piotrex to:

 • bogate instrumentarium – gitary, saksofony, flet, skrzypce, akordeon, instrumenty perkusyjne, instrumenty klawiszowe,
 • profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i technika estradowa – efekty świetlne, laserowe i dymne (bez żadnych dodatkowych opłat),
 • wokal męski i żeński,
 • prowadzenie uroczystości przez wodzireja,
 • krótkie przerwy,
 • szeroki i bogaty repertuar,
 • indywidualne podejście do każdej obsługiwanej uroczystości,\
 • umilamy również czas muzyką podczas spożywania posiłków (tzw. biesiada).


Zespół Piotrex  obsługuje głównie tereny województwa warmińsko-mazurskiego (Działdowo, Giżycko, Iława, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Szczytno) i obrzeża sąsiednich województw (Malbork, Kwidzyn, Brodnica, Mława, Myszyniec), ale dzięki swojej mobilności i niezawodności możemy dojechać w odleglejsze rejony kraju.

Zapraszamy gorąco do zapoznania się z naszą twórczością!

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (3)

~Ola | 13 kwiecień 2016
 • Ocena: 5
Polecam serdecznie! :) świetny zespół na wesele i nie tylko!
~monika | 10 kwiecień 2016
 • Ocena: 5
Sa najlepsi!
~Milena i Maciej | 23 marzec 2015
 • Ocena: 5
Polecamy zespół muzyczny Piotrex z Działdowa. Nie słyszeliśmy lepszego zespołu i lepszego nie mogliśmy wybrać!!! Jesteśmy przekonani, że każdy ze 130 gości z wesela w Wersalu -06.09.2014 podpisze się pod tym :D Zespół Piotrex jest absolutnie profesjonalnie przygotowany do prowadzenia wesel i innych imprez :) dają czadu na maksa!!! od razu wyczuwają gości i wiedzą jak ich rozruszać :D Nie mogliśmy trafić lepiej!!! Bardzo Wam dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów :) :)

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]