[Zespół / DJ]Zespół Remanent - muzyczna oprawa imprez: wesele, zabawa, bal

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
353

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • pomorskie

Zespół Remanent - muzyczna oprawa imprez: wesele, zabawa, bal

Witam!

Po przeprowadzeniu remanentu stworzyliśmy zespół, który spełni Państwa oczekiwania. Naszą pasją jest muzyka. Każdy z nas z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pracy, co odzwierciedla się na zadowoleniu Państwa Młodych i Gości. Mamy spore doświadczenia w branży muzycznej, nie tylko gramy na weselach, lecz również na imprezach plenerowych, koncertach, oraz występujemy w różnych składach (rockowych, popowych, jazzowych). Mamy szeroki repertuar, który składa się z różnego rodzaju gatunków muzycznych. Posiadamy wysokiej klasy instrumenty, sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, aby zawsze uzyskać jak najlepsze brzmienie oraz efekty wizualne.

Nasz zespół składa się z czterech osób i są to:

Karolina Rojewska – wokalistka i wodzirejka – pełna gigantycznej energii dziewczyna, którą wszyscy uwielbiają i chcą Ją nam zawsze zabrać, ale nie oddamy :) . Dodatkowo śpiewa w rockowym zespole.

Mariusz Wiliński – wokalista i klawiszowiec – przepiękny,romantyczny głos z charakterystycznym zadziorem :) . Śpiewał w wielu zespołach m.in. Coolmenacya. P.S. Prywatnie jest masażystą :)

Adam Drywa – keytar, wokal i akordeon – oj… dużo można tu napisać, może prościej będzie w „google” sprawdzić :) . Gra od 3 roku życia. Jest właścicielem studia nagrań. Przez 9 lat był klawiszowcem zespołu Farba i współkompozytorem takich hitów jak „Chcę tu zostać”, „Zagubiony książę”, obecnie współproducent projektów Sławek Bieniek, Weronika Korthals, Kasia Popowska i wiele innych...

Marek Drywa – perkusista i kierownik zespołu - cały czas „pukam” :) , a czasem prywatnie gram na klawiszach. Nikt nie chce mi dać mikrofonu, także nie śpiewam. Pilnuję całej reszty, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Uwielbiam muzykę, a zwłaszcza nowoczesny jazz, fusion i funky i w takich zespołach też grywałem.

Zapraszam Państwa do współpracy. Doradzimy i dostosujemy się do potrzeb. Gwarantujemy dobrą zabawę!

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]