[Zespół / DJ]Zespól Weselny z Katowic HIBA BAND

Województwo: śląskie
Miasto: Katowice
k. Sosnowiec, Będzin, Zabrze, Czeladź, Mikołów, Bytom, Ruda Śląska, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Mysłowice, Jaworzno, Zabrze, Rybnik, Żory, Bielsko-Biała
Kod pocztowy: 40-422
Adres: Św. Anny 6/5
Telefon: 501 437 002
Fax: ---
Strona www: hibaband.pl
Cena od: 2800zł
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (3)
Śr. ocena firmy: 5.0
792

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • śląskie

Zespól Weselny z Katowic HIBA BAND

Jesteśmy ślaskim zespołem weselnym, który z zangażowaniem podchodzi do każdego zlecenia i lubi nowe wezwania dotyczące przebiegu tej jednorazowej uroczystości - oczywiście hołdujemy tzw. standardy klasyki weselnej.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie przygotowanie muzyczne są gwarantem udanej zabawy weselnej i zadowolenia waszych gości. Wykonujemy utwory dla odbiorców w każdym przedziale wiekowym pamiętajac o tym, że muzyka ma nie tylko bawić ale także ma dostarczać niezwykłych wzruszeń artystycznych. Gramy na Weselach, Prymicjach, Festynach, Studniówkach oraz zabawach szkolnych i przedszkolnych. Podczas imprez prowadzimy konferensjerkę i rózne zabawy integrujace gości - plan przebiegu ustalamy wspólnie z Parą Młodą.

Posiadamy profesjonalny sprzęt muzyczny oraz oświetlenie sceniczne.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie Państwo znajdą szczegółowe informacje, foty, nagrania,clipy video, kalendarz wolnych terminów, itp.


"Być może to Nasz Zespół na Wasze Wesele"   
Pozdrawiamy

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (3)

~Alicja i Łukasz | 13 maj 2016
  • Ocena: 5
Chcielibyśmy bardzo podziękować zespołowi Hiba Band za wspaniałą zabawę na naszym weselu. Oprawa muzyczna zespołu jest świetna, na prawdę niskie ukłony dla Wokalistki. Nasi goście weselni, jak i my, jesteśmy pod wrażeniem tego, jak wspaniale Zespół poprowadził zabawę. Polecamy wszystkim zespół Hiba Band - zagwarantują chwile, które na zawsze zostaną w pamięci jako jedne z najszczęśliwszych :) Serdecznie pozdrawiamy i bardzo dziękujemy!!!
~Wiolka | 1 kwiecień 2016
  • Ocena: 5
Super zespół! Polecam!!! :)
~Iza iprzemek | 22 wrzesień 2015
  • Ocena: 5
Przede wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy za to,że graliście Państwo na naszym weselu. Jesteśmy mega zadowoleni!!!Sprawiliście,że od początku wesela wszyscy goście znaleźli się na parkiecie i świetnie się bawili. Pan Adam to niesamowity Wodzirej i każdego potrafi rozbawić i zachęcić do zabawy a Pani Ola jest posiadaczką anielskiego głosu z pazurem:) Wesele w dużej mierze dzięki Państwu było tak udane!!Dziękujemy i Pozdrawiamy:);)

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]