[Zespół / DJ]Zespół instrumentalny na oprawę muzyczną ślubów i eventów

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • lubelskie
  • mazowieckie
  • świętokrzyskie

Zespół instrumentalny na oprawę muzyczną ślubów i eventów

Jeśli chcesz aby uroczystość ślubna twoja lub twoich bliskich była wyjątkowa, skontaktuj się z nami. Oferujemy oprawę muzyczną w postaci kwintetu lub kwartetu dętego blaszanego w składzie: dwie trąbki, puzon, waltornia, tuba (w kwartecie bez waltorni). Jesteśmy zawodowymi muzykami z dużym doświadczeniem w oprawie muzycznej takich uroczystości. Wiemy jaką muzyką możemy uraczyć Państwa Młodych i ich gości, aby ta uroczystość zapadła na długo w ich pamięci. Nic nie nada takiego majestatu i nastroju temu niezwykłemu wydarzeniu jak oprawa w postaci zespołu instrumentów dętych blaszanych. Na dowód zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej i posłuchania fragmentów dzieł które wykonujemy na uroczystościach ślubnych.

W repertuarze mamy oczywiście marsze weselne Wagnera i Mandelsona, Ave Maria, Aria na strunie G, Obój Gabriela, Ave Verum i wiele wiele innych utworów. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dobrać repertuar pod każdego klienta. Oferujemy oprawę muzyczną w kościele, ale także na ślubach w plenerze. W swojej ofercie mamy także między innymi grę na życzeniach pod kościołem. 
 
W swojej ofercie mamy także oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju eventów (konferencji, bankietów, imprez firmowych, uroczystości rodzinnych, wernisaży i pełnometrażowych koncertów).

Działamy przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego, ale jest możliwość oprawy muzycznej uroczystości i eventów na terenie województwa lubelskiego i północnej części województwa świętokrzyskiego(Skarżysko-Kamienna, Starachowice)

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]