[Zespół / DJ]Zespół muzyczny Converse

Województwo: świętokrzyskie
Miasto: Kielce
k. Staszów, Starachowice, Włoszczowa, Końskie, Kazimierza Wielka, Jędrzejów, Pińczów, Opatów, Skarżysko - Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Wąchock, Busko - Zdrój, Sandomierz
Kod pocztowy: 25-016
Adres: ---
Telefon: 602 513 550
Fax: ---
Strona www: www.conversemusic.pl
Cena od: ---
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (1)
Śr. ocena firmy: 5.0
3611

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • świętokrzyskie

Zespół muzyczny Converse

Zajmujemy się muzyczną oprawą wszelkich imprez tanecznych: przyjęć weselnych, dancingów, bali sylwestrowych i imprez plenerowych. Obcowanie z publicznością mamy we krwi. Jesteśmy zespołem z dość szerokim zapleczem pod względem gatunków muzycznych. Jest to ważny aspekt, ułatwiający nam błyskawiczne, a zarazem umiejętne dostosowanie repertuaru do określonej publiczności czy wydarzenia muzycznego. Istotą naszej działalności jest fakt, że oferujemy muzykę graną tylko i wyłącznie na żywo. To sprawia że każdy nasz występ jest inny i niepowtarzalny. Aby jednak wszystko dobrze współbrzmiało, oprócz pasji do muzyki potrzebna jest przyjaźń i dobre zrozumienie w zespole- to bez wątpienia kolejny nasz atut.


Swojej pracy poświęcamy wiele czasu i staramy się wykonywać ją jak najlepiej. Stale inwestujemy w sprzęt i dokładamy wszelkich starań, by móc świadczyć nasze usługi na jak najwyższym poziomie. Jesteśmy zespołem elastycznym i dostosowujemy się do Państwa wymagań. Każdą imprezę prowadzimy według wcześniej ustalonego z Państwem scenariusza.

A więc jeśli szukają Państwo solidnego zespołu muzycznego z energią, rozmachem i kunsztem, nie ma potrzeby szukać dalej. Poprowadzone imprezy przez zespół CONVERSE na długo pozostają w pamięci.

Oferujemy oprawę muzyczną:
• przyjęć weselnych
• bankietów
• dancingów
• balów sylwestrowych
• studniówek
• imprez plenerowych

Nasze umiejętności muzyczne pozwalają nam grać i śpiewać na żywo natomiast wysokiej klasy instrumentarium przekłada się na świetne brzmienie zespołu. W swoim repertuarze posiadamy najnowsze utwory jak również muzykę biesiadną, góralską, przeboje polskie, angielskie, włoskie i wiele wiele innych. Część oficjalna każdego przyjęcia jest ustalana indywidualnie i na Państwa życzenie wzbogacamy nasz repertuar. Nasze usługi muzyczne oferujemy nie tylko na terenie województwa świętokrzyskiego. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie propozycje i sugestie.

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Wioluś | 13 styczeń 2016
  • Ocena: 5
Świetny zespół, który rozkręci każdą imprezę! :D

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]