[Zespół / DJ]Zespół muzyczny KeYs z Wieliczki

Województwo: małopolskie
Miasto: Wieliczka
k. Olkusz, Miechów, Proszowice, Chrzanów, Oświęcim, Wadowice, Myślenice, Wieliczka, Bochnia, Brzesko, Sucha Beskidzka, Nowy Targ, Zakopane, Limanowa, Kraków
Kod pocztowy: 32-020
Adres: ---
Telefon: 602 253 012
Fax: ---
Strona www: www.zespolkeys.pl
Cena od: 4000zł
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (5)
Śr. ocena firmy: 5.0
925

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
 • małopolskie

Zespół muzyczny KeYs z Wieliczki

Grupa KeYs - to dobra muzyka i zabawa w świetle reflektorów i laserów. Gramy na żywo, nie korzystamy z żadnych podkładów , plików komputerowych czy aranży. Jesteśmy z okolic Wieliczki a doświadczenie które posiadamy pozwala nam na prowadzenie imprezy tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Gramy w składzie pięcioosobowym ;
- gitara - klawisze - saksofon - gitara basowa - perkusja elektroniczna

Posiadamy profesjonalny sprzęt oświetleniowy i nagłaśniający jednych z najlepszych firm ; Dynacord,Fender.
Odpowiednie oświetlenie w połączeniu z muzyką przy odrobinie dymu estradowego tworzy odpowiedni klimat który na długo pozostanie w pamięci Waszej i Waszych gości.


Chcesz wiedzieć więcej, przeczytać komentarze, posłuchać nas, zajrzyj na naszą stronkę gdzie jest nasz materiał dvd i mp3 nagrywany na żywo.

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (5)

~Ania i Norbert 8/9.10.2016 | 14 październik 2016
 • Ocena: 5
Bardzo dziękujemy za super oprawę muzyczną naszego wesela w imieniu swoim i gości, którzy byli zachwyceni i świetnie się bawili do białego rana! Pozdrawiamy i gorąco polecamy zespół Keys!!!
~Damian | 13 październik 2016
 • Ocena: 5
Dziękujemy za super oprawę muzyczną wesela 25.06.2016! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Super gracie oraz śpiewacie:) Dźwięk, repertuar oraz oświetlenie pierwsza klasa!:) Prowadzenie zabaw rewelacyjne! Dziękujemy raz jeszcze:)
~Monika i Tadeusz | 13 październik 2016
 • Ocena: 5
Dziękujemy Wam serdecznie za wspaniałą oprawę muzyczną na naszym przyjęciu weselnym 9 kwietnia 2016. Jesteście wspaniałą grupą! Nie spodziewałam się, że ubawię się tak dobrze na własnym weselu! Goście są zauroczeni Wami! Monika i Tadeusz :)
~13-14.06.2015 Patrycja i Łukasz | 13 październik 2016
 • Ocena: 5
Z całego serca dziękujemy za cudowną oprawę muzyczną naszego wesela i poprawin. Goście byli pełni podziwu i zachwytu, do dzisiaj Was wspominają !!! Wspaniale rozbawiliście wszystkich, a w szczególności najbardziej wymagających gości. Pełen PROFESJONALIZM ! Repertuar na najwyższym poziomie! Myślę, że nie da się ująć w słowach naszej ogromnej wdzięczności wobec całego zespołu !!!!! Gorąco polecamy wszystkim zespół Keys !
~Marcin | 27 wrzesień 2016
 • Ocena: 5
Zespół rewelacyjny, bo profesjonalny. Parafrazując jurorów z jednego znanych programów telewizyjnych - jestem na tak ! Bez problemu Zespół gra zarówno szlagiery weselne, jak i wszystkie aktualne hity. Poza oprawą muzyczną, nie sposób także nie zarekomendować Zespołu od strony obyczajowej, gdyż cały Zespół ujawnia bardzo wysoką kulturę osobistą oraz sympatyczność. Załączam dla Zespołu życzenia wszelkiej pomyślności estradowej,

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]